Nepal Mediciti Hospital Ad

सातै प्रदेशबाट ‘नेपाल लोक स्टार’ मेगा अडिसनको लागि छनोट भएका प्रतिस्पर्धिहरु (नामावलीसहित)

तपाईको खबर संवाददाता प्रकाशित : वैशाख ११, २०७६ Big News, Flash News, मनोरञ्जन, मुख्य खबर, समाचार
Nepal lok star

नेपाली लोक गीत संगीतको सम्बर्धन प्रबध्र्दन विकास तथा विश्वब्यापि प्रचारप्रसार गर्ने उद्देश्यले चाहाना मिडिया प्रा. ली को आयोजनामा भइरहेको सिङ्गिङ रियालिटी सो ‘नेपाल लोक स्टार’ले सातै प्रदेशबाट मेगा अडिसनको लागि छनोट भएका सम्पूर्ण प्रतिस्पर्धिहरुको अन्तिम नामावली सार्वजनिक गरेको छ ।

यस नामावलीभित्र डिजिटल अडिसनबाट छनोट भएकाहरुको समेत नाम समावेश गरिएको भएकाले पहिलो चरणको अडिसनबाट छनोट भएकाहरुको फाइनल नामावली यहि नै भएको चाहाना मिडिया प्रा. ली. का अध्यक्ष सहदेव कोइरालाले जानकारी दिएका छन् ।

‘नेपाल लोक स्टार’ को दास्रो चरणको अर्थात मेगा अडिसन बैशाख अन्तिमतिरबाट सुरु हुने तर ठ्याक्कै कुन मितिबाट सुरुहुने भनेर चाहि नतोकिएको पनि कोइरालाले जानकारी दिएकाछन् । ‘नेपाल लोक स्टार’ जेठ तेस्रो सातादेखि ए. पी .वान् .एच .डि मा प्रसारण हुनेछ ।

नेपाल लोक स्टारमा निर्णायकको भूमिकामा लोक गायक जयनन्द लामा, लोक दोहोरी गायिका सुनिता दुलाल, लोक दोहोरी गायक रामजी खाँण र बीबी अनुरागी रहेका छन। नेपाल लोक स्टारमा होष्टको भूमिकामा अशोक धिताल र शुभेच्छा खड्कालाई देख्न सकिनेछ ।

दया सुवेदी -धादिङ
खगेन्द्र विश्वकर्मा -सुर्खेत
दयाराम सापकोटा- काभ्रे
राजन अर्याल- स्याङ्जा
खुश्वु बि. क- स्याङ्जा
समिक्षा पराजुली -काभ्रे
रविराज शाह- सर्लाही
शान्तिराम तिम्सिना -पाँचथर
शिला बि. सी- स्याङ्जा
विशाखा शाही -दाङ
मिलन भुजेल- इलाम
सनी बिश्वकर्मा- रोल्पा
शंकर प्रसाद रेग्मी- अछाम
काउकुति कृष्ण -नवलपरासी
कर्ण सज्याल -बर्दिया
लोक बहादुर शाही- जाजरकोट
अर्पणराज गिरी- बाग्लुङ
प्रतिक परियार- कास्की
प्रमिला आचार्य शर्मा -बाग्लुङ
सन्तोष सरगम नेपाली- सिन्धुपाल्चोक
किशान पन्त- काभ्रे
सविन आचार्य- ताप्लेजुङ
रमेश कुमार महतो- सिराहा
खगेन्द्र बिश्वकर्मा- सुर्खेत
बिरेन्द्र बि. क- पाल्पा
पवन परियार- गुल्मी
रमा तामाङ – मकवानपुर
सावीत्री पौडेल – स्याङ्जा
कुमारी योञ्जन –
श्रेया बिमली
दुर्गा सुनार – स्याङ्जा
विन्दु परियार
घनश्याम कुँवर – गुल्मी
सविन आचार्य
देवी खत्री – भोजपुर
विनोद दनुवार – उदयपुर
आनन्द पोखरेल
धमेन्द्र धामी – बझाङ
खुसेनिछो चाम्लिङ – संखुवासभा
टिका सापकोटा – कास्की
राजन मगर – काठमाण्डौँ
कृष्ण बहादुर धामी – कैलाली
इश्वरी बस्नेत – रामेछाप
राजेन्द्र घर्ति – बाग्लुङ
राजु गुरुङ्ग – गोरखा
नविन पुलामी मगर – रामेछाप
प्रतिमा अर्याल – मकवानपुर
अनिता गुरुङ – धादिङ्ग
झलक योगी – रामेछाप
रोशनी श्रेष्ठ – पाल्पा
विक्रम परियार – स्याङ्जा
कुमार सुनार – पर्वत
वसन्त राज वि.क – जाजरकोट
यमजी वि.सी – डडेल्धुरा
दिपीका मगर – नवलपरासी
पुष्पा पराजुली – काभ्रे
नरेन्द्र परियार – गुल्मी
रचना राना मगर – पाल्पा
लखन बोहोरा – दार्चुला
विष्णु थापा – स्याङ्जा
सारदा गुरुङ्ग – नुवाकोट
चेतन गोतामे – स्याङ्जा
रविन परियार – कपिलवस्तु
प्रकाश पराजुली
महेन्द्र राई – इलाम
कुमारी दिपा रोकाया – दार्चुला
वीर बहादुर घर्ति मगर – अर्घाखाँची
कपिल सुनार – कैलाली
चक्र बहादुर वि.क – जाजरकोट
रुक्साना श्रेष्ठ – काठमाण्डौँ
प्रकाश रसाइली – दैलेख
शिवराम परियार – गोरखा
चन्द्र रइगाई – अछाम
गोविन्द सिंह – डोटी
पिएन साइला – सल्यान
मधुसुदन न्यौपाने -ईटहरी
नन्द बहादुर कामि- मुगु
शरण कुमार बोतेमाझी – दाङ
मोहन केसी – प्यूठान
दिनेश परियार – प्यूठान
जि.पी सुन्दास – गुल्मी
प्रभुराज पाण्डे – बाजुरा
दिपक सुनार – बाग्लुङ
रेशम परियार – बाग्लुङ
दल बहादुर पौडेल – स्याङ्जा
सिता थापा – गोरखा
रमेश परियार – लमजुङ
शुरेश सुन्दास – तनहुँ
सुजन परियार – गोरखा
गणेश कोली – बैतडी
सुसान्त खजुनी लिम्बु – धनकुटा
कुमार विश्वकर्मा – गुल्मी
देवी कुमारी आले – गोरखा
लिला मगर – गोरखा
मुकेश पुलामी – गोरखा
विष्णु शेन – गुल्मी
सूर्य बहादुर तामाङ – काभ्रे
लिला सोमाइ मगर – पाल्पा
सुम्नीमा प्रियान्जली – दोलखा
ऋषीराम खनाल – कपिलवस्तु
सूर्यमणी आचार्य – सिन्धुपाल्चोक
दिपिका बयम्बु मगर
जितेश थापा – सुर्खेत
राम बहादुर पिठाकोटी मगर
तपेन्द्र विश्वकर्मा – कैलाली
राजु आले मगर
दिल बहादुर विश्वकर्मा – नवलपुर
मन्जु वि.क
सम्झना वि.क
लक्ष्मणदत्त भट्ट – बैतडी
उदित नारायण नेपाली
विपना पोखरेल – सिन्धुली
तेज बहादुर ओली
धर्मेन्द्र शाही – दैलेख
मनिषा घोरासैनी – सिन्धुपाल्चोक
कृष्ण तामाङ – लमजुङ
मधु केसी – पाल्पा
अर्जुन बोगटी – हुम्ला
नारायण प्रसाद न्यौपाने – स्याङ्जा
राजेन्द्र लामा – काभ्रे
प्रेम माया राना मगर
प्रतिमा वि.क – बाग्लुङ
राजेश गुरुङ – धादिङ
राधा धमला – कालिकोट
दिपिका श्रेष्ठ
स्मृती शाही – सुर्खेत
समिक्षा भुल – कैलाली
नर बहादुर सोती – पाल्पा
गम्भीर राना मगर – सल्यान
मनोज राउत – बाँके
चन्द्र चलाउने – सल्यान
सोभा खाती – सिन्धुपाल्चोक
नविन परियार – गुल्मी
देवी कुमारी बस्नेत – सल्यान
नविन ऋषीदेव – मोरङ
भुवन वि.क – अर्घाखाँची
सुदेसी ऋषीदेव – मोरङ
राजेश विश्वकर्मा – बाग्लुङ
नविना खतिवडा – चितवन
किशन बाबु राना – चितवन
संगीता ढुंगेल – दोलखा
पुष्प बडुवाल – कैलाली
गंगा घर्तिमगर – सल्यान
सरिता घिमिरे –
राम कुमार नेपाली – रामेछाप
तुुलसा लुङ्गेली – सिन्धुली
कविता खत्री – बाँके
सागर नेपाली – जुम्ला
भिम नेपाली – गुल्मी
विशाल बास्तोला – नवलपरासी
भावना अर्याल – धादिङ
देव मगर – उदयपुर
विमल खतिवडा – तनहुँ
शिरिष ठाकुर – धनुषा
मुना अर्याल – चितवन
शुशिल कुमार ठाकुर – धनुषा
उस्मा राई – खोटाङ्ग
सरोज कुमार राम – सप्तरी
सृष्टि मिश्र – धनुषा
रेश दुतराज – महोत्तरी
सिवन यादव – धनुषा
राम बहाहुर राय – धनुषा
नवीन कुमार मिश्र – रौतहट
संगीता कुमारी देव – धनुषा
सुस्मा कुमारी झा –सप्तरी
सुवास विरपुरिया – सप्तरी
रशिला श्रेष्ठ – उदयपुर
सीताराम थारु – नवलपरासी
बहादुर थापा – रुपन्देही
विवेक पंगेनी – रुपन्देही
कमल खत्री – दैलेख
कमल सुनार – अर्घाखाँची
इन्द्रा सुनार – दाङ
सर्मिला अर्याल – नवलपरासी
लोक बहादुर परियार – रुपन्देही
विक्रम परियार – प्यूठान
सुनिता लोहनी – रुपन्देही
अनु परियार – नवलपरासी
समिक्षा विश्वकर्मा – गुल्मी
प्रदिप पन्थी – अर्घाखाँची
रोशन वि.सी – नवलपरासी
सकुन्तला गैरे – रुपन्देही
भावना नेपाली – नवलपरासी
सन्तोष परियार – प्यूठान
कृष्ण प्रसाद अर्याल – गुल्मी
पार्वती आचार्य – अर्घाखाँची
लोक नाथ पंगेनी – नवलपरासी
लिना पाण्डे – गुल्मी
कपिल लामा – गोरखा
गिता ढकाल – स्याङ्जा
आनन्द नेपाली – जाजरकोट
विराज लामा – चितवन
रुपा राना मगर – पाल्पा
कृष्ण बहादुर नेपाली – रुपन्देही
चिरन्जीवी भट्टराई – स्याङ्जा
वेद प्रकाश भण्डारी – स्याङ्जा
सुरेश नेपाली – पाल्पा
नविन वि.क – नवलपरासी
निश्चल गुरुङ्ग – गोरखा
भिम वि.क – बाग्लुङ
सुशील आचार्य – रुपन्देही
अर्जुन मिश्र – कपिलवस्तु
सन्तोष खत्री – पर्वत
आश्रम गुरुङ – लमजुङ
किरण बस्याल – स्याङ्जा
विजय परियार – पर्वत
होम शैपाली – बाग्लुङ
कमल गुरुङ – तनहुँ
जगनाथ शर्मा – बाग्लुङ
सुनील वादी – दैलेख
बुद्धि थापा – कास्की
दिलीप वि.सी – स्याङ्जा
सुमन बुढा – मुगु
अनील वि.क – स्याङ्जा
नीर वि.क – बैतडी
देवी महत्तो – नवलपरासी
करिस्मा सापकोटा – पर्वत
श्री माया गुरुङ – तनहुँ
लक्ष्मण भण्डारी – काभ्रे
गणेश घिमिरे – उदयपुर
गोमा बुढा – गुल्मी
रुपा वि.क – कास्की
रोशन वि.क – स्याङ्जा
मनकामना वयक – पाल्पा
शन्तराज वि.क – तनहँु
उदय राज डुम्रे – स्याङ्जा
भवीकला घर्तिमगर – बाग्लुङ
शिष्टता रेग्मी – चितवन
उमेश अधिकारी – कास्की
प्रशान्त तामाङ – लमजुङ
दिलिप मानन्धर – स्याङ्जा
रितु परियार – कास्की
लक्ष्मण ठकुरी – स्याङ्जा
राजु आर. डि – लमजुङ
डिपलव खाती – बाग्लुङ
रेशम निर्दोश – बाग्लुङ
रवीन्द्र वादी – दैलेख
विकास वादी – दैलेख
बसन्त डाँगर – मुगु
कल्पना विष्ट – दैलेख
मेनका आचार्य – सुर्खेत
हरि कृष्ण रावल – मुगु
योगेश योगी – दैलेख
नमराज विश्वकर्मा – दैलेख
नमता घर्तिमगर – रुकुम
करणराज गिरी – मुगु
करन वि.क – रुकुम
सरस्वती वि.क – दैलेख
भावना थापा – दैलेख
स्वेता थापा – सुर्खेत
रमिता वि.क – सुर्खेत
प्रेम रावत – जुम्ला
प्रेम नेपाली – जुम्ला
दिपकराज चुनारा – जाजरकोट
लक्ष्मण तिरुवा – दैलेख
कालिमान फर्साल – कालिकोट
श्याम बुढा – जुम्ला
शिव कुमारी वि.क – दैलेख
नन्द बहादुर थापा – सुर्खेत
किरण वि.क – मुगु
कृष्ण दर्लामी – सुर्खेत
तुलसी कुमारी शाही – दैलेख
अन्जली सापकोटा – सुर्खेत
सुनिता वि.सी – सुर्खेत
मान बहादुर थापा – हुम्ला
दिपा शाही – सुर्खेत
राजेन्द्र रावल – मुगु
अविनाश विश्वकर्मा – रुकुम
राम बहादुर थापा – सल्यान
कमल शाही – कालिकोट
हिउका बुढा – जुम्ला
प्रकाश रिजाल – सुर्खेत
जीवन पौडेल – सुर्खेत
प्रियांक बस्याल – बझाङ
टिकाराम भुजेल – कैलाली
डबल बहादुर ताम्रकार – डोटी
धर्मराज खड्का – बझाङ
हिक्मत बोहोरा – बैतडी
विशाल आवुनिश – बझाङ
सिता जोशी – कञ्चनपुर
सरोज पाण्डे – कैलाली
दिपक विश्वकर्मा – डोटी
मान बहादुर विश्वकर्मा – कैलाली
पविन्द्र सुनार – बाजुरा
अमर सिंह राना – कैलाली
सुरेश रावल – अछाम
यम बहादुर विष्ट – अछाम
टेकेन्द्र क्षेत्री – कैलाली
रेवन सुवेदी – कैलाली
चाँदनी घिमिरे – कैलाली
किशोर बानिया – बैतडी
गगन रोकाया – बाजुरा
हरिमा नाथ – डडेल्धुरा
पुष्पा साउद – डडेल्धुरा
भान वि.क – डडेल्धुरा
कमल शिशिर पुजारा – डोटी
गोपाल बहादुर बुढा – बाजुरा
तेज विसी – बैतडी
प्रतिक्षा उपाध्याय – बझाङ
निर्मला नेपाली – डडेल्धुरा
पुष्कर नाथ – कञ्चनपुर
नेत्र आउजी – अछाम
बलदेव भट्ट – बैतडी
प्रभा भण्डारी – कैलाली
लक्ष्मी नेपाली – कञ्चनपुर
दिपक पार्की – कञ्चनपुर
सुदर्शन थापा – बाजुरा
सुनिल परियार – बझाङ
लाल बहादुर वि।क। – कैलाली
भरत बोहोरा – अछाम
अनिल भट्ट – कैलाली
स्वरुप राज नेपाली – कैलाली
अस्मी साउद – कैलाली
गोविन्द पन्त – बैतडी
लक्ष्मण दमाई – कञ्चानपुर
तुलसी वि.क – कैलाली
मिलन जोशी – कैलाली
देवेन्द्र धामी – बझाङ
नृप राज रोकाया – बझाङ
सुरेश गन्धर्व – बाँके
सविना श्रेष्ठ- सुनसरी
लोकमाया लिम्बू- मोरङ
टिकाराम राई- उदयपुर
सुशीला भट्टराई -संखुवासभा
दिपेन्द्र राई -भोजपुर
रत्न ब अधिकारी -इलाम
देविका राई -उदयपुर
यशोदा लिम्बू- मोरङ
दिवस लिम्बू- पाँचथर
अरुण बराईली- धरान
राधा सुवेदी -सुनसरी
पूजन विष्ट -धरान
दिपेन्द्र सिवा -संखुवासभा
सरस्वति तामाङ- भोजपुर
कमल सिङ लिम्बू -धनकुटा
बुध्दराज गोले तामाङ- भोजपुर
बल बहादुर परीयार -धनकुटा
शसी राई -धनकुटा
मिलन भुजेल- धरान
नैन सिङ शंकर -भोजपुर
सुनिल विष्ट -खोटाङ
निश्चल गुरागाँई- ईटहरी
निर कुमार खत्री -भोजपुर
मधुसुदन न्यौपाने -ईटहरी
नन्द बहादुर कामि- मुगु
पूजा सिङ-महोतरी

 

प्रतिकृया दिनुहोस्

सम्बन्धित