मन्दिरको प्रसाद खाँदा भारतमा ११ को मृत्यु, ९३ जना बिरामी | नेकपा सचिवालय बैठक : स्थायी समितिको कार्यसूची तय | कर्मचारी समायोजन अध्यादेश सच्याउनुपर्ने माग | चितवनमा छुट्टाछुट्टै दुर्घटनामा २ को मृत्यु, एकजना घाइते | नेकपाको स्थायी कमिटी बैठक धुम्बाराहीमा सुरु | एक सातामा ३ सय बढी ट्याक्सी चालक कारवाहीमा | संवैधानिक परिषद्द्वारा प्रधानन्यायाधीशको सुनुवाइका लागि पत्राचार | ‘गोरे’को समूहबाट हराएको ३३ किलो सुन भारतमा फेला परेको दाबी, समितिले थाल्यो अनुसन्धान | दोलखामा मोटरसाइकल दुर्घटना हुँदा चालकको मृत्युु | १ लाख ३३ हजार नगदसहित नवलपरासी पूर्वबाट ९ जुवाडे पक्राउ
Nepal Mediciti Hospital Ad

गगन सरगमको ‘प्रेमको भिखारी’ बजारमा (भिडियोसहित)

तपाईको खबर संवाददाता प्रकाशित : मंसिर १५, २०७५ मनोरञ्जन, समाचार, सिर्जना
Prem ko Vikari-tapaikokhabar

युवा गायक गगन सरगमको प्रेमको भिकारी सार्वजनिक भएको छ ।

गित संगितको क्षेत्रमा लामो समय बिताएका उनले यस पटक दशकको चाहाना अनुसार निकै मार्मिक गित बजारमा ल्याएको हुन् ।  युवराज वाइबाको निर्देशनमा रहेको गितमा शब्द संगित निम संगितले एकल संगीत गरेका छन् ।

गितमा गायक गगन र मोडल जुनाको अभिनय देख्न सकिन्छ । पछिल्लो समयका ब्यस्थ रहेका उत्सव दाहालले छायाँङ्कन गरेका हुन भने निशान घिमिरेले सम्पादन गरेका छन् । म्युजिक नेपाल युट्युब च्यानलले यस भिडियो बजारमा ल्याएको हो ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

सम्बन्धित