मन्दिरको प्रसाद खाँदा भारतमा ११ को मृत्यु, ९३ जना बिरामी | नेकपा सचिवालय बैठक : स्थायी समितिको कार्यसूची तय | कर्मचारी समायोजन अध्यादेश सच्याउनुपर्ने माग | चितवनमा छुट्टाछुट्टै दुर्घटनामा २ को मृत्यु, एकजना घाइते | नेकपाको स्थायी कमिटी बैठक धुम्बाराहीमा सुरु | एक सातामा ३ सय बढी ट्याक्सी चालक कारवाहीमा | संवैधानिक परिषद्द्वारा प्रधानन्यायाधीशको सुनुवाइका लागि पत्राचार | ‘गोरे’को समूहबाट हराएको ३३ किलो सुन भारतमा फेला परेको दाबी, समितिले थाल्यो अनुसन्धान | दोलखामा मोटरसाइकल दुर्घटना हुँदा चालकको मृत्युु | १ लाख ३३ हजार नगदसहित नवलपरासी पूर्वबाट ९ जुवाडे पक्राउ
Nepal Mediciti Hospital Ad

गायक जोसेफ शाहीको ‘तिमिले साथ छोड्यौ’ सार्वजनिक (भिडियोसहित)

गोपाल दाहाल प्रकाशित : मंसिर १६, २०७५ भिडियो, मनोरञ्जन

यूवा गायक जोसेफ शाही ठकुरीको आफ्नै शव्द, संगितमा ‘तिमिले साथ छोड्यौ’ बोलको सेन्टिमेन्टल गित सार्वजनिक भएको छ । गितमा जोसेफलाई पाश्र्व गायनमा चर्चित गायिका मिलन अमात्यले साथ दिएका छन् भने बि.बि अनुरागिको संगित संयोजनले गित थप मार्मिक बनेको छ ।

एक दर्जन भन्दा बढी गितहरुमा आवाज भरिसकेका गायक जोसेफको आवाजमा राजनितिको आगो, ठेकी मदानि, कर्के नजर लगायतका गितहरु सार्वजनिक भैसकेका छन । आधुनिक गित भित्रपनि देउडा गितको लय मिसाउने प्रयास गरिएकाले यस गितलाई आम स्रोता दर्शकले मन पराउने बिश्वास जोसफले लिएका छन ।

हाईलाईट्स नेपालले बजारमा ल्याएको म्युजिक भिडियोमा गौरव गिरीको निर्देशन रहेको छ भने जितेन्द्र क्षेत्री र सोना बज्राचार्यको अभिनय हेर्न सकिन्छ । उत्तम हुमागाँईले छायाँकन गरेको भिडियोको सम्पादन भने बिकास धमलाले गरेेेका हुन् ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

सम्बन्धित