आज : २०७६ वैशाख १२ गते

Nepal Mediciti Hospital Ad

नेपाल छोड्न लाग्दा सोनिकाले खेलिन् यस्तो हट भिडियो

तपाईको खबर संवाददाता प्रकाशित : कात्तिक ५, २०७५ फिल्म-संगीत, भिडियो, मनोरञ्जन
sonika-rokaya-tapaikokhabar

काठमाडौ । नेपाल छोड्ने तयारीमा रहेकी मोडल एवं कार्यक्रम प्रस्तोता सोनिका रोकायाले एउटा गीतको म्युजिक भिडियोको हट दृष्य दिएकी छिन् ।

ग्याल्यामरस मोडलको रुपमा परिचित सोनिका अभिनित प्राय भिडियोले राम्रै चर्चा पाउने गरेको छ । पछिल्लो पटक चाहना मिडियाको प्रस्तुति स्वरुप निर्माण भएको ‘दिल चोरेर भाग्न पाईदैन…’ बोलको गीतमा सोनिका र जेम्स बिसीले अभिनय गरेका छन् ।

प्रेम बहादुर कटुवालले लेखेको गीतमा भिम केसीको संगीत रहेको छ भने राजु थापा मगरको स्वर रहेको छ । युवा पुस्तालाई मन पर्ने खालको गीत एवं भिडियो रहेको छ । सोनिया श्रेष्ठको निर्देशन रहेको उक्त भिडियोलाई युट्युबका दर्शकले राम्रो मानेका छन् ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

सम्बन्धित