परराष्ट्रमन्त्री ज्ञवाली र सुष्मा स्वराजबीच भेटवार्ता | दोहोरो कर लगाइएको छैन : मन्त्री आङ्बो | नारायणगढ–मुग्लिन सडकखण्डको १७ किलोमा सडक भासिने क्रम जारी | निरपेक्ष गरीब अन्त्य गरेर अगाडि बढ्दैछौँ : अर्थमन्त्री खतिवडा | प्रतिनिधिसभा समितिका सभापतिको निर्वाचन भदौ १७ गते हुने | आजदेखी धुवाँ फाल्ने गाडी चलाउन नपाईने | १८ पटक ग्रामी अवार्ड विजेता अमेरिकी गायिकाको निधन | सिंहदरबार अगाडी नाङ्गै उभिएर बिरोध गर्ने लिम्बु पक्राउ (फोटो फिचर) | स्वरोजगार लघुवित्तको २० प्रतिशत शेयर, सिटि एक्सप्रेशको १६७ प्रतिशत हकप्रद खुल्यो | कलंकीको अण्डरपास आज खुलेन, अझै केही दिन लाग्ने

प्रमोद खरेलले गरे नयाँ ‘पृथ्वी’ सार्वजनिक (भिडियोसहित)

तपाईको खबर संवाददाता प्रकाशित : जेठ १८, २०७५ Flash News, कला खबर, फिल्म-संगीत, मनोरञ्जन
pramod kharel prithvi-tapaikokhabar

नेपाली सांगीतिक क्षेत्रका सुपर स्टार मानिने प्रमोद खरेलको नयाँ गीत ‘पृथ्वी’ आज सार्वजनिक गरेका छन् ।

नेपाली संगित क्षेत्रमा लोकप्रिय तथा चर्चित गायक प्रमोद खरेलले यस गितमा उनले ‘पृथ्वी’ गोलो छ भन्ने भाव दर्र्शाएका छन् ।
उनको आफ्नै युट्युब च्यानलबाट सार्वजनिक हुने सो गीतको म्युजिक भिडियोलाई सुव्रतराज आचार्यले निर्देशन गरेका छन् भने भिडियोमा फिरोज तिमल्सिना र सारा सिरपाली अभिनय हेर्न पाईने छ । जीवन रिजाल र निराजन कार्कीले छायाँङकन गरेको भिडियो लाई प्रविन श्रेष्ठले सम्पादन गरेका हुन् ।

युवा पुस्ताका ढुकढुकि रहेका प्रमोद खरेलको आफ्नै दीक्षा क्रियसनले बजार व्यवस्थापन गरेको छ। तपाईको खबरको तर्फबाट यस गित तथा म्युजिक भिडियोको सफलताको शुभकामना ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

सम्बन्धित