परराष्ट्रमन्त्री ज्ञवाली र सुष्मा स्वराजबीच भेटवार्ता | दोहोरो कर लगाइएको छैन : मन्त्री आङ्बो | नारायणगढ–मुग्लिन सडकखण्डको १७ किलोमा सडक भासिने क्रम जारी | निरपेक्ष गरीब अन्त्य गरेर अगाडि बढ्दैछौँ : अर्थमन्त्री खतिवडा | प्रतिनिधिसभा समितिका सभापतिको निर्वाचन भदौ १७ गते हुने | आजदेखी धुवाँ फाल्ने गाडी चलाउन नपाईने | १८ पटक ग्रामी अवार्ड विजेता अमेरिकी गायिकाको निधन | सिंहदरबार अगाडी नाङ्गै उभिएर बिरोध गर्ने लिम्बु पक्राउ (फोटो फिचर) | स्वरोजगार लघुवित्तको २० प्रतिशत शेयर, सिटि एक्सप्रेशको १६७ प्रतिशत हकप्रद खुल्यो | कलंकीको अण्डरपास आज खुलेन, अझै केही दिन लाग्ने

चन्दा अर्यालको “नजुधाउ आँखा” सार्वजनिक, सुस्मा कार्की र रामजीले तहल्का पिट्दै

तपाईको खबर संवाददाता प्रकाशित : जेठ १८, २०७५ कला खबर, मनोरञ्जन
chanda aryal song Najudhau Aankha -tapaikokhabar

चर्चित गायिका चन्दा अर्यालको बिलकुलै फरक सांगीतीक प्रस्तुती ‘नजुधाउ आँखा’ गीतले अहिले बजार तातईरहेको छ ।

चर्चित अनि दर्शकको मन मुटुमा बस्न सफल गायक रामजी खाण र चन्दा अर्यालको स्वर रहेको यस गितमा सिपी मगरको शब्द, रामजी खाणको संगीत रहेको छ । उक्त गीतमा प्रकाश भट्टको निर्देशन, राजेश घिमिरेको छायांकन, बिष्णु शर्माको सम्पादन रहेको छ ।

सो गीतको भिडियोमा रामजी खाण र सुस्मा कार्कीको अभिनय हेर्न पाईन्छ । यस गीतलाई तिर्सना म्युजिकले बजार ब्यवस्थापन गरेको छ ।

पछिल्लो समय धेरै चर्चा कमाउन सफल एमं कुशल गायिका चन्दा अर्याल हाल स्टेज कार्यक्रम र गीत संगीतमा एैले निकै ब्यस्त रहेकी छिन् । उनैद्धारा स्वरबद्ध गरिएको सोही गीतको हेर्नुहोस् भिडियो ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

सम्बन्धित