दार्चुलामा भूकम्प गयो | नेकपाका ४४१ केन्द्रीय सदस्य बालुवाटारमा, भ्रष्टाचारविरुद्ध ओली र प्रचण्ड आक्रमक | नगर प्रमुख र कर्मचरीको विवादले नगरपालिकाको कामकाज ठप्प | बिप्लव समुह राज्य र संविधान विरोधीः गृहमन्त्री थापा | नेविसंघको आमन्त्रित सदस्यमा गुण्डा नाइकेको नाम परेपछि भाँडभौलो | हुकिङ गरी विद्युत चोरी गर्ने २० जना पक्राउ | कसैले रोइकराई गरेको भरमा अहिलेको सरकार ढल्दैन : प्रचण्ड | नेकपाले नै कम्युनिष्टको धरोहर मदन भण्डारीको अपमान गर्याे : विश्वप्रकाश शर्मा | जो दलित समुदायका सान हुन्, सगरमाथाको विजययात्रा | नेकपाको पहिलो बैठक आज, नागरिकतासहित उपस्थित हुन निर्देशन

बाढीले बगाएकी उष्माको शव चार दिन पछि शुनकोशीमा फेला

तपाईको खबर संवाददाता प्रकाशित : जेठ ३, २०७५ Flash News, मुख्य खबर, समाचार
Ushma-Phuyal-Tapaikokhabar

४ दिनदेखि बाढीले बगाएर बेपत्ता रहेकी उष्मा फुयालको शव शुनकोशीमा फेला परेको छ ।

सोमबार विहान भिषण वर्षापछि आएको बाढीले बगाएर वेपत्ता भएकी फुयालको सिन्धुलीको गोलाञ्जोर गाउँपालिका—७ खुर्कोटस्थित सुनकोशी कोशी किनारमा भेटिएको जिल्ला प्रहरी कार्यालय रामेछापका प्रहरी निरीक्षक राजेन्द्र थापाले जानकारी दिएका छन् ।

कक्षा ११ को वार्षिक परिक्षा दिनको लागि सोमबार बिहान मन्थली उमाविबाट मन्थली नगरपालिका—७ भटौलीमा रहेको रूद्राक्षेश्वर माबि परीक्षा केन्द्रमा कक्षा ११ को परीक्षा दिन ६ जना साथीसँगै गएकी थिइन् ।

थापाका अनुसार फुयालको शवलाई पोष्टमार्टमका लागि रामेछाप सदरमुकाम मन्थली ल्याइएको छ ।

उनीसँगै परीक्षा दिन गएका ६ जनालाई पनि खोलाले बगाएको थियो । उनीसँग खोलाले बगाएका अन्य ६ जना छात्राहरुको भने सकुसल उद्दार गरिएको थियो ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

सम्बन्धित