चिकित्सा शिक्षा विधेयकमा सहमति नजुटेपछि संसद बैठक ११ गतेसम्मका लागि स्थगित | विमानस्थल निर्माणमा सरकारले सम्पूर्ण सहयोग उपलब्ध गराउने प्रधानमन्त्री प्रतिबद्धता | शिक्षामन्त्री भन्छन्, ‘चिकित्सा शिक्षा विधेयक परिमार्जन गर्न सकिन्छ तर फिर्ता हुँदैन’ | सेवा सूचारु गराउन माग गर्दै वीर अस्पतालमा प्रर्दशन, उपचारमा नर्फकिए आन्दोलन गर्ने चेतावनी | जुम्लामा डा.केसीका समर्थकमाथि प्रहरीको लाठी चार्ज, दर्जन भन्दा बढी घाइते | डा. केसीद्वारा काठमाडौं आउन अस्वीकार, समर्थहरुको प्रदर्शन भएपछि मुख्यमन्त्रीको टोली फर्किए | स्वयम्भूमा कन्टेनरको ठक्करबाट मोटरसाइकलमा सवार एक जनाको मृत्यु | रेष्टुराँमा आगलागी हुँदा ६० लाखको क्षति | देशभरका सरकारी अस्पतालमा डाक्टरको हडताल, आकस्मिक बाहेकका सेवा बन्द | प्रतिनिधिसभाको बैठक आज बस्दै, चिकित्सा शिक्षा विधेयक पेश गर्ने तयारी

सकियो माओवादी बैठक, यस्तो भयो निर्णय

तपाईको खबर संवाददाता प्रकाशित : जेठ २, २०७५ Big News, Flash News, मुख्य खबर, समाचार
kp-prachanda-oli-dahal-bam-tapaikokhabar

नेकपा माओवादी केन्द्रले पनि बिहीबार नै एमालेसँग पार्टी एकता गर्ने निर्णय गरेको छ ।

खुमलटारस्थित अध्यक्ष पुष्पकमल दाहालको निवासमा बुधबार साँझ बसेको बैठकले एमालेसँग बिहीबार नै पार्टी एकताको घोषणा गर्ने निर्णय गरेको माओवादी केन्द्रकी प्रवक्ता पम्फा भुसालले जानकारी दिइन् ।

बैठकमा अध्यक्ष दाहालले एमाले अध्यक्ष केपी शर्मा ओलीसँग बुधबार विहान भएको छलफलबारे ब्रिफिङ गरेका थिए । उनले एमालेसँग सम्मानजक रुपमा नै एकतामा जान लागेको बताए ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

सम्बन्धित