दार्चुलामा भूकम्प गयो | नेकपाका ४४१ केन्द्रीय सदस्य बालुवाटारमा, भ्रष्टाचारविरुद्ध ओली र प्रचण्ड आक्रमक | नगर प्रमुख र कर्मचरीको विवादले नगरपालिकाको कामकाज ठप्प | बिप्लव समुह राज्य र संविधान विरोधीः गृहमन्त्री थापा | नेविसंघको आमन्त्रित सदस्यमा गुण्डा नाइकेको नाम परेपछि भाँडभौलो | हुकिङ गरी विद्युत चोरी गर्ने २० जना पक्राउ | कसैले रोइकराई गरेको भरमा अहिलेको सरकार ढल्दैन : प्रचण्ड | नेकपाले नै कम्युनिष्टको धरोहर मदन भण्डारीको अपमान गर्याे : विश्वप्रकाश शर्मा | जो दलित समुदायका सान हुन्, सगरमाथाको विजययात्रा | नेकपाको पहिलो बैठक आज, नागरिकतासहित उपस्थित हुन निर्देशन

पार्टी एकतालाई लिएर माओवादीमा विवाद

तपाईको खबर संवाददाता प्रकाशित : जेठ २, २०७५ Flash News, मुख्य खबर, समाचार

पार्टी एकता गर्न नहतारिन अध्यक्ष पुष्पकमल दाहाललाई माओवादी नेताहरुले सुझाव दिएका छन् ।

दाहाल निवास खुमलटारमा बुधबार अबेरसम्म बसेको विस्तारित केन्द्रीय समिति बैठकमा नेताहरुले सम्मानजनक स्थान पाउने सुनिश्चित नभइ एकतामा हतारिन नहुने सुझाव दिएका स्रोतको दाबी छ । ‘उधारो सहमतिमा एकता गर्ने र फेरि टुटफुट हुनुभन्दा सुरुमै स्पष्ट भएर एकतामा जानु जायज हुने कुरा अध्यक्ष कम्रेडलाई नेताहरुले सुझाउनुभएको छ ।’ बैठकमा सहभागी एक नेताले भने ।

अध्यक्ष दाहालले भने कार्यकर्तामा पार्टी एकतामा भइरहेको ढिलाइले निराशा छाएको र केही ‘रिस्क’ लिन आफू तयार भएको बताएका थिए ।

तर, नेताहरुले हतारिएर एकता गर्दा आफूहरुको भूमिका गौण हुने र कालान्तरमा भूमिकाविहीन नै हुन सक्ने चेतावनी दिए ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

सम्बन्धित