बागलुङमा श्रीमानको लठ्ठी प्रहारबाट श्रीमतीको मृत्यु | यस वर्षको दशैँको साइत सार्वजनिक | विस्फोटनमा परी अफगानिस्तानमा आठ बालबालिका मारिए | बढ्दै गएको महिला हिंसाको विरोधमा भोलिबाट देशभर आन्दोलन गर्ने | जथाभावी फोहर फाल्ने नागरिकको पहिचान गरेर बढी कर लगाउनुपर्छ : मन्त्री पण्डित | जनताको विश्वास र भरोसामा तलमाथि हुन दिइने छैन : प्रधानमन्त्री ओली | सरकारलाई पूर्वमहामन्त्री सिंहको सुझाव, ‘जनताका निम्ति परिणाममुखी काम गर्नुप-यो’ | अमेरिकामा गोली हानी एक नेपालीसहित तीनको हत्या, एक नेपाली घाइते | नेपालमा अश्लील सामग्री तथा पोर्न साइट बन्द गरिँदै | दुई मोटरसाइकल आपसमा ठोक्किँदा एकको मृत्यु, एक घाइते
Nepal Mediciti Hospital Ad

पार्टी एकतालाई लिएर माओवादीमा विवाद

तपाईको खबर संवाददाता प्रकाशित : जेठ २, २०७५ Flash News, मुख्य खबर, समाचार

पार्टी एकता गर्न नहतारिन अध्यक्ष पुष्पकमल दाहाललाई माओवादी नेताहरुले सुझाव दिएका छन् ।

दाहाल निवास खुमलटारमा बुधबार अबेरसम्म बसेको विस्तारित केन्द्रीय समिति बैठकमा नेताहरुले सम्मानजनक स्थान पाउने सुनिश्चित नभइ एकतामा हतारिन नहुने सुझाव दिएका स्रोतको दाबी छ । ‘उधारो सहमतिमा एकता गर्ने र फेरि टुटफुट हुनुभन्दा सुरुमै स्पष्ट भएर एकतामा जानु जायज हुने कुरा अध्यक्ष कम्रेडलाई नेताहरुले सुझाउनुभएको छ ।’ बैठकमा सहभागी एक नेताले भने ।

अध्यक्ष दाहालले भने कार्यकर्तामा पार्टी एकतामा भइरहेको ढिलाइले निराशा छाएको र केही ‘रिस्क’ लिन आफू तयार भएको बताएका थिए ।

तर, नेताहरुले हतारिएर एकता गर्दा आफूहरुको भूमिका गौण हुने र कालान्तरमा भूमिकाविहीन नै हुन सक्ने चेतावनी दिए ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

सम्बन्धित