चिकित्सा शिक्षा विधेयकमा सहमति नजुटेपछि संसद बैठक ११ गतेसम्मका लागि स्थगित | विमानस्थल निर्माणमा सरकारले सम्पूर्ण सहयोग उपलब्ध गराउने प्रधानमन्त्री प्रतिबद्धता | शिक्षामन्त्री भन्छन्, ‘चिकित्सा शिक्षा विधेयक परिमार्जन गर्न सकिन्छ तर फिर्ता हुँदैन’ | सेवा सूचारु गराउन माग गर्दै वीर अस्पतालमा प्रर्दशन, उपचारमा नर्फकिए आन्दोलन गर्ने चेतावनी | जुम्लामा डा.केसीका समर्थकमाथि प्रहरीको लाठी चार्ज, दर्जन भन्दा बढी घाइते | डा. केसीद्वारा काठमाडौं आउन अस्वीकार, समर्थहरुको प्रदर्शन भएपछि मुख्यमन्त्रीको टोली फर्किए | स्वयम्भूमा कन्टेनरको ठक्करबाट मोटरसाइकलमा सवार एक जनाको मृत्यु | रेष्टुराँमा आगलागी हुँदा ६० लाखको क्षति | देशभरका सरकारी अस्पतालमा डाक्टरको हडताल, आकस्मिक बाहेकका सेवा बन्द | प्रतिनिधिसभाको बैठक आज बस्दै, चिकित्सा शिक्षा विधेयक पेश गर्ने तयारी

पार्टी एकतालाई लिएर माओवादीमा विवाद

तपाईको खबर संवाददाता प्रकाशित : जेठ २, २०७५ Flash News, मुख्य खबर, समाचार

पार्टी एकता गर्न नहतारिन अध्यक्ष पुष्पकमल दाहाललाई माओवादी नेताहरुले सुझाव दिएका छन् ।

दाहाल निवास खुमलटारमा बुधबार अबेरसम्म बसेको विस्तारित केन्द्रीय समिति बैठकमा नेताहरुले सम्मानजनक स्थान पाउने सुनिश्चित नभइ एकतामा हतारिन नहुने सुझाव दिएका स्रोतको दाबी छ । ‘उधारो सहमतिमा एकता गर्ने र फेरि टुटफुट हुनुभन्दा सुरुमै स्पष्ट भएर एकतामा जानु जायज हुने कुरा अध्यक्ष कम्रेडलाई नेताहरुले सुझाउनुभएको छ ।’ बैठकमा सहभागी एक नेताले भने ।

अध्यक्ष दाहालले भने कार्यकर्तामा पार्टी एकतामा भइरहेको ढिलाइले निराशा छाएको र केही ‘रिस्क’ लिन आफू तयार भएको बताएका थिए ।

तर, नेताहरुले हतारिएर एकता गर्दा आफूहरुको भूमिका गौण हुने र कालान्तरमा भूमिकाविहीन नै हुन सक्ने चेतावनी दिए ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

सम्बन्धित