दार्चुलामा भूकम्प गयो | नेकपाका ४४१ केन्द्रीय सदस्य बालुवाटारमा, भ्रष्टाचारविरुद्ध ओली र प्रचण्ड आक्रमक | नगर प्रमुख र कर्मचरीको विवादले नगरपालिकाको कामकाज ठप्प | बिप्लव समुह राज्य र संविधान विरोधीः गृहमन्त्री थापा | नेविसंघको आमन्त्रित सदस्यमा गुण्डा नाइकेको नाम परेपछि भाँडभौलो | हुकिङ गरी विद्युत चोरी गर्ने २० जना पक्राउ | कसैले रोइकराई गरेको भरमा अहिलेको सरकार ढल्दैन : प्रचण्ड | नेकपाले नै कम्युनिष्टको धरोहर मदन भण्डारीको अपमान गर्याे : विश्वप्रकाश शर्मा | जो दलित समुदायका सान हुन्, सगरमाथाको विजययात्रा | नेकपाको पहिलो बैठक आज, नागरिकतासहित उपस्थित हुन निर्देशन

माओवादी केन्द्रको यो बैठक अन्तिम हुन सक्ने !

तपाईको खबर संवाददाता प्रकाशित : जेठ २, २०७५ Flash News, मुख्य खबर, समाचार
maobadibaithak-tapaikokhabar

सत्तारुढ दल माओवादी केन्द्रले आकस्मिक बैठक बोलाएको छ ।

आज बस्ने बैठक माओवादी केन्द्रका अध्यक्ष पुष्पकमल दाहाल प्रचण्ड निवास खुमलटारमा साढे ४ बजे बस्नेछ ।

भोली हुने भनेर घोषणा भएको नेकपा एमालेसँगको पार्टी एकताको विषयमा निर्णयमा लिनको लागि आकस्मिक बैठक बोलाइएको माओवादी नेताले जानकारी दिएका छन् ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

सम्बन्धित