बागलुङमा श्रीमानको लठ्ठी प्रहारबाट श्रीमतीको मृत्यु | यस वर्षको दशैँको साइत सार्वजनिक | विस्फोटनमा परी अफगानिस्तानमा आठ बालबालिका मारिए | बढ्दै गएको महिला हिंसाको विरोधमा भोलिबाट देशभर आन्दोलन गर्ने | जथाभावी फोहर फाल्ने नागरिकको पहिचान गरेर बढी कर लगाउनुपर्छ : मन्त्री पण्डित | जनताको विश्वास र भरोसामा तलमाथि हुन दिइने छैन : प्रधानमन्त्री ओली | सरकारलाई पूर्वमहामन्त्री सिंहको सुझाव, ‘जनताका निम्ति परिणाममुखी काम गर्नुप-यो’ | अमेरिकामा गोली हानी एक नेपालीसहित तीनको हत्या, एक नेपाली घाइते | नेपालमा अश्लील सामग्री तथा पोर्न साइट बन्द गरिँदै | दुई मोटरसाइकल आपसमा ठोक्किँदा एकको मृत्यु, एक घाइते
Nepal Mediciti Hospital Ad

‘रेस ३’ को ट्रेलर रिलिज, सलमान पुनः एक्सन अवतारमा

तपाईको खबर संवाददाता प्रकाशित : जेठ २, २०७५ फिल्म-संगीत, मनोरञ्जन
res_tapaikokahbar

बलिउडसुपरस्टार सलमान खानअभिनित बहुप्रतिक्षित फिल्म ‘रेस ३’ को ट्रेलर सार्वजनिक भैसकेको छ । सुरुवातबाट नै चर्चामा रहेको रेस ३ ले लगातार दर्शकहरुमाझ कौतुहल्ता बढाईरहेको अवस्थामा निर्माण युनिटले ‘रेस ३’ को ट्रेलर सार्वजनिक गरेको हो । मल्टिस्टारर को प्रस्तुति भएको फ्लिम ‘रेस ३’ पुर्ण एक्सन फिल्म हो ।अहिले सम्म ७ मिलियन पटक हेरिसकिएको छ।

सलमानसँगै ज्याकलीन फर्नान्डिज, बबी देओल, अनिल कपूर, डेजी शाहलाई एक्सन अवतारमा देख्न सकिन्छ । रमेश तौरानीको निर्माण तथा चर्चित कोरियोग्राफर एवं निर्देशक रेमो डिसुजाको निर्देशनमा तयार भएको ‘रेस ३’ मा सलमानको पुन देखिन लागेको एक्सन अवतारको लागि दर्शकहरुमा प्रतिक्षा झनै बेग्र बनाईदिएको छ ।

जुन १५ मा रिलिज हुने यस फिल्मलाई सलमानको पछिल्लो फिल्म ‘टाईगर जिन्दा है’ को सफलताको पनि पुनः सफलताको स्वाद चाख्ने आशा मा छ । ‘रेस ३’ लाई खरिद गर्न डिस्ट्रब्युटरहरुको लाम नै लागेको छ ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

सम्बन्धित