चिकित्सा शिक्षा विधेयकमा सहमति नजुटेपछि संसद बैठक ११ गतेसम्मका लागि स्थगित | विमानस्थल निर्माणमा सरकारले सम्पूर्ण सहयोग उपलब्ध गराउने प्रधानमन्त्री प्रतिबद्धता | शिक्षामन्त्री भन्छन्, ‘चिकित्सा शिक्षा विधेयक परिमार्जन गर्न सकिन्छ तर फिर्ता हुँदैन’ | सेवा सूचारु गराउन माग गर्दै वीर अस्पतालमा प्रर्दशन, उपचारमा नर्फकिए आन्दोलन गर्ने चेतावनी | जुम्लामा डा.केसीका समर्थकमाथि प्रहरीको लाठी चार्ज, दर्जन भन्दा बढी घाइते | डा. केसीद्वारा काठमाडौं आउन अस्वीकार, समर्थहरुको प्रदर्शन भएपछि मुख्यमन्त्रीको टोली फर्किए | स्वयम्भूमा कन्टेनरको ठक्करबाट मोटरसाइकलमा सवार एक जनाको मृत्यु | रेष्टुराँमा आगलागी हुँदा ६० लाखको क्षति | देशभरका सरकारी अस्पतालमा डाक्टरको हडताल, आकस्मिक बाहेकका सेवा बन्द | प्रतिनिधिसभाको बैठक आज बस्दै, चिकित्सा शिक्षा विधेयक पेश गर्ने तयारी

‘रेस ३’ को ट्रेलर रिलिज, सलमान पुनः एक्सन अवतारमा

तपाईको खबर संवाददाता प्रकाशित : जेठ २, २०७५ फिल्म-संगीत, मनोरञ्जन
res_tapaikokahbar

बलिउडसुपरस्टार सलमान खानअभिनित बहुप्रतिक्षित फिल्म ‘रेस ३’ को ट्रेलर सार्वजनिक भैसकेको छ । सुरुवातबाट नै चर्चामा रहेको रेस ३ ले लगातार दर्शकहरुमाझ कौतुहल्ता बढाईरहेको अवस्थामा निर्माण युनिटले ‘रेस ३’ को ट्रेलर सार्वजनिक गरेको हो । मल्टिस्टारर को प्रस्तुति भएको फ्लिम ‘रेस ३’ पुर्ण एक्सन फिल्म हो ।अहिले सम्म ७ मिलियन पटक हेरिसकिएको छ।

सलमानसँगै ज्याकलीन फर्नान्डिज, बबी देओल, अनिल कपूर, डेजी शाहलाई एक्सन अवतारमा देख्न सकिन्छ । रमेश तौरानीको निर्माण तथा चर्चित कोरियोग्राफर एवं निर्देशक रेमो डिसुजाको निर्देशनमा तयार भएको ‘रेस ३’ मा सलमानको पुन देखिन लागेको एक्सन अवतारको लागि दर्शकहरुमा प्रतिक्षा झनै बेग्र बनाईदिएको छ ।

जुन १५ मा रिलिज हुने यस फिल्मलाई सलमानको पछिल्लो फिल्म ‘टाईगर जिन्दा है’ को सफलताको पनि पुनः सफलताको स्वाद चाख्ने आशा मा छ । ‘रेस ३’ लाई खरिद गर्न डिस्ट्रब्युटरहरुको लाम नै लागेको छ ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

सम्बन्धित