दार्चुलामा भूकम्प गयो | नेकपाका ४४१ केन्द्रीय सदस्य बालुवाटारमा, भ्रष्टाचारविरुद्ध ओली र प्रचण्ड आक्रमक | नगर प्रमुख र कर्मचरीको विवादले नगरपालिकाको कामकाज ठप्प | बिप्लव समुह राज्य र संविधान विरोधीः गृहमन्त्री थापा | नेविसंघको आमन्त्रित सदस्यमा गुण्डा नाइकेको नाम परेपछि भाँडभौलो | हुकिङ गरी विद्युत चोरी गर्ने २० जना पक्राउ | कसैले रोइकराई गरेको भरमा अहिलेको सरकार ढल्दैन : प्रचण्ड | नेकपाले नै कम्युनिष्टको धरोहर मदन भण्डारीको अपमान गर्याे : विश्वप्रकाश शर्मा | जो दलित समुदायका सान हुन्, सगरमाथाको विजययात्रा | नेकपाको पहिलो बैठक आज, नागरिकतासहित उपस्थित हुन निर्देशन

‘रेस ३’ को ट्रेलर रिलिज, सलमान पुनः एक्सन अवतारमा

तपाईको खबर संवाददाता प्रकाशित : जेठ २, २०७५ फिल्म-संगीत, मनोरञ्जन
res_tapaikokahbar

बलिउडसुपरस्टार सलमान खानअभिनित बहुप्रतिक्षित फिल्म ‘रेस ३’ को ट्रेलर सार्वजनिक भैसकेको छ । सुरुवातबाट नै चर्चामा रहेको रेस ३ ले लगातार दर्शकहरुमाझ कौतुहल्ता बढाईरहेको अवस्थामा निर्माण युनिटले ‘रेस ३’ को ट्रेलर सार्वजनिक गरेको हो । मल्टिस्टारर को प्रस्तुति भएको फ्लिम ‘रेस ३’ पुर्ण एक्सन फिल्म हो ।अहिले सम्म ७ मिलियन पटक हेरिसकिएको छ।

सलमानसँगै ज्याकलीन फर्नान्डिज, बबी देओल, अनिल कपूर, डेजी शाहलाई एक्सन अवतारमा देख्न सकिन्छ । रमेश तौरानीको निर्माण तथा चर्चित कोरियोग्राफर एवं निर्देशक रेमो डिसुजाको निर्देशनमा तयार भएको ‘रेस ३’ मा सलमानको पुन देखिन लागेको एक्सन अवतारको लागि दर्शकहरुमा प्रतिक्षा झनै बेग्र बनाईदिएको छ ।

जुन १५ मा रिलिज हुने यस फिल्मलाई सलमानको पछिल्लो फिल्म ‘टाईगर जिन्दा है’ को सफलताको पनि पुनः सफलताको स्वाद चाख्ने आशा मा छ । ‘रेस ३’ लाई खरिद गर्न डिस्ट्रब्युटरहरुको लाम नै लागेको छ ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

सम्बन्धित