दार्चुलामा भूकम्प गयो | नेकपाका ४४१ केन्द्रीय सदस्य बालुवाटारमा, भ्रष्टाचारविरुद्ध ओली र प्रचण्ड आक्रमक | नगर प्रमुख र कर्मचरीको विवादले नगरपालिकाको कामकाज ठप्प | बिप्लव समुह राज्य र संविधान विरोधीः गृहमन्त्री थापा | नेविसंघको आमन्त्रित सदस्यमा गुण्डा नाइकेको नाम परेपछि भाँडभौलो | हुकिङ गरी विद्युत चोरी गर्ने २० जना पक्राउ | कसैले रोइकराई गरेको भरमा अहिलेको सरकार ढल्दैन : प्रचण्ड | नेकपाले नै कम्युनिष्टको धरोहर मदन भण्डारीको अपमान गर्याे : विश्वप्रकाश शर्मा | जो दलित समुदायका सान हुन्, सगरमाथाको विजययात्रा | नेकपाको पहिलो बैठक आज, नागरिकतासहित उपस्थित हुन निर्देशन

आलिया भट्टको ‘राजी’बक्सअफिसमा हिट, अहिलेसम्मको कलेक्सन एती

तपाईको खबर संवाददाता प्रकाशित : जेठ १, २०७५ फिल्म-संगीत, मनोरञ्जन
alia_tapaikokhabar

एतिबेला बलिउडमा चलचित्र राजीको विशेष चर्चा छ मेघना गुलजारको निर्देशनमा बनेको आलिया भट्ट स्टारर फिल्म ‘राजी’ ले बक्सअफिसमा कमाल गरिरहेको छ । फिल्मले ओपनिङ डेमा ७ करोड ५३ लाख रुपैयाँको कमाई गरेको छ र दोस्रो दिन फिल्मको विजनेशमा झण्डै ५० प्रति शत वृद्धि देखिएको छ ।

यसले दोस्रो दिन ११ करोड ३० लाख कलेक्सन गरेको छ । फिल्मले प्रदर्शनको दुई दिनमा घरेलू बजारबाट मात्र कूल १८ करोड ८३ कमाएको छ । ट्रेड एनालिस्ट तरण आदर्शले फिल्मको कमाईको आँकडा ट्वीट गर्दै लेखेका छन्, ‘राजी’ को सानदार प्रदर्शन जारी छ ।

शनिवार फिल्मको विजनेशमा ५०।०७ प्रतिशत वृद्धि भएको छ । सुपर स्ट्रोङ माउथ पब्लिसिटी सुपर स्ट्रोङ बिजनेसमा बदलिएको छ ।’ फिल्मले ओपनिङ विकेन्डमा ३१ करोडको कलेक्सन गर्ने फिल्मी पण्डितहरुको अनुमान छ ।

फिल्ममा आलिया भट्टका अलावा विक्की कौशल, रजित कपूर, जयदीप अहलावत, अमृता खानविलकर र सोनी राजदान मुख्य भूमिकामा छन् । सोनी राजदान रियल लाइफमा आलिया भट्टकी आमा हुन् र उनले फिल्ममा पनि आलियाको आमाको भूमिका निर्वाहा गरेकी छिन् ।

२ घण्टा २० मिनेटको यो फिल्मलाई तरण आदर्शले आफ्नो रिभ्यूमा ४ स्टार दिएका छन् । फिल्मको निर्माण करण जौहरको धर्मा प्रोडक्शन र जंगली पिक्चर्सले गरेको हो । यस फिल्ममा आलिया फरक-फरक भूमिकामा देखिएकी छन् ।

फिल्ममा आलिया एक छोरी, पत्नी र जासूसको भूमिकामा छिन् । यस फिल्मको कहानी १९७१ मा भारत र पाकिस्तानबीच भएको युद्धमा आधारित छ ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

सम्बन्धित