दार्चुलामा भूकम्प गयो | नेकपाका ४४१ केन्द्रीय सदस्य बालुवाटारमा, भ्रष्टाचारविरुद्ध ओली र प्रचण्ड आक्रमक | नगर प्रमुख र कर्मचरीको विवादले नगरपालिकाको कामकाज ठप्प | बिप्लव समुह राज्य र संविधान विरोधीः गृहमन्त्री थापा | नेविसंघको आमन्त्रित सदस्यमा गुण्डा नाइकेको नाम परेपछि भाँडभौलो | हुकिङ गरी विद्युत चोरी गर्ने २० जना पक्राउ | कसैले रोइकराई गरेको भरमा अहिलेको सरकार ढल्दैन : प्रचण्ड | नेकपाले नै कम्युनिष्टको धरोहर मदन भण्डारीको अपमान गर्याे : विश्वप्रकाश शर्मा | जो दलित समुदायका सान हुन्, सगरमाथाको विजययात्रा | नेकपाको पहिलो बैठक आज, नागरिकतासहित उपस्थित हुन निर्देशन

करिश्माकी छोरी कबिता चलचित्रमा आउने पक्का

तपाईको खबर संवाददाता प्रकाशित : वैशाख ३१, २०७५ फिल्म-संगीत, मनोरञ्जन
kabita-tapaikokhabar

नेपाली चलचित्र क्षेत्रमा अर्की एक कलाकार थपिदै छिन।जो हुन् नायिका करिश्मा मानन्धरकी छोरी कबिता मानन्धर उनि डेब्युलाई लिएर सर्वाधिक चर्चा छ करिश्मा आफनी छोरी चलचित्र क्षेत्रमा आवोस भन्ने चाहाना राखेका करिश्मा र बिनोदले छोरीको डेब्यु आफनै होम प्रडक्सनको चलचित्रबाट होस भन्ने चाहेका थिए । शिब श्रेष्ठको निर्माणमा बन्न लागेको चलचित्र ‘एउटा यस्तो प्रेम कहानी’ बाट उनको डेब्यु पक्का भएको छ ।

। निर्देशक दीपेश सापकोटाका अनुसार चलचित्रमा कबिता नायिकाको रुपमा पक्का भएकी हुन् । उता यही चलचित्रमार्फत शिब श्रेष्ठका छोरा शक्ति श्रेष्ठले पनि डेब्यु गर्देछन् सम्भवत शक्ति र कबिताले यस चलचित्रमा स्क्रिन सेयर गर्नेछन् ।

फिजिकल्ली पनि कबिता अलिक मोटी छिन् त्यसैले अभिनयसंगै उनले फिजिकल मेन्टेन गर्न आवश्यक छ ।यता करिश्मा आफैमा सुन्दरी , सदाबहार नायिका भएकोले पनि कबिता तुलना उनकी आमासंग पनि निश्चितरुपले हुनेछ । शिब श्रेष्ठको चलचित्र ‘एउटा यस्तो प्रेम कहानी’ मल्टिस्टारर हुने भएको छ । यही चलचित्रका लागि यसअघि नै प्रियंका कार्की, आयुष्मान देशराज जोशी, वर्षा राउत, संजोग कोइराला फाईनल भईसकेका छन् भने चलचित्रमा शिब श्रेष्ठको पनि अभिनय रहनेछ ।

चलचित्रमा ‘बागमती’का निर्माता दिनेश दर्शनधारी र यशोदा राइको लगानी रहनेछ । शिबको आफनै कथा रहने यस चलचित्रमा समाबेश हुने एउटा गीतका लागि भुवन केसी, करिश्मा मानन्धर, निरुता सिंह लगायतका कलाकारहरु हुने पनि चर्चा चलिरहेको छ ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

सम्बन्धित