बागलुङमा श्रीमानको लठ्ठी प्रहारबाट श्रीमतीको मृत्यु | यस वर्षको दशैँको साइत सार्वजनिक | विस्फोटनमा परी अफगानिस्तानमा आठ बालबालिका मारिए | बढ्दै गएको महिला हिंसाको विरोधमा भोलिबाट देशभर आन्दोलन गर्ने | जथाभावी फोहर फाल्ने नागरिकको पहिचान गरेर बढी कर लगाउनुपर्छ : मन्त्री पण्डित | जनताको विश्वास र भरोसामा तलमाथि हुन दिइने छैन : प्रधानमन्त्री ओली | सरकारलाई पूर्वमहामन्त्री सिंहको सुझाव, ‘जनताका निम्ति परिणाममुखी काम गर्नुप-यो’ | अमेरिकामा गोली हानी एक नेपालीसहित तीनको हत्या, एक नेपाली घाइते | नेपालमा अश्लील सामग्री तथा पोर्न साइट बन्द गरिँदै | दुई मोटरसाइकल आपसमा ठोक्किँदा एकको मृत्यु, एक घाइते
Nepal Mediciti Hospital Ad

१६ तस्विरमा मन्थलीको बाढी …

तपाईको खबर संवाददाता प्रकाशित : वैशाख ३१, २०७५ Big News, Flash News, मुख्य खबर, समाचार
manthali badi-tapaikokhabar

रामेछाप मन्थलीमा अविरल वर्षा बर्षाका कारण बाढीले बगाउँदा परीक्षा दिन गएका विद्यार्थी बगाएको छ ।

manthali badi-tapaikokhabar manthali badi-tapaikokhabar

मन्थली नगरपालिकाको भटौलीमा रहेको रुद्राक्षेश्वर मावि केन्द्रमा परीक्षा दिन जान लागेका मन्थली माविका विद्यार्थीहरुलाई खोलाले बगाएकामा चार जना पौडिएर निस्किन सफल भएका छन् । अन्य विद्यार्थीहरुलाई पनि खोलाले बगाएको हुनसक्ने आशंका स्थानीयबासीको छ । तर, प्रहरीले यसको पुष्टि गरिसकेको छैन । साथै बेपत्ताको खोजिकार्य जारि छ भने अन्य भेटिएका पाँच जनाको अबस्था भने खतरामुत रहेको छ ।

वर्षाले वस्ती डुबानमा परेको छ भने सडक अवरुद्ध हुँदा सवारी आवागमन प्रभावित भएको छ ।

manthali badi-tapaikokhabar manthali badi-tapaikokhabar manthali badi-tapaikokhabar

गएराति १२ बजदेखि शुरु भएको वर्षा अहिलेसम्म यथावत हुँदा मन्थलीको बसपार्क, मन्थली बजारको खाँदबारीलगायतका क्षेत्र डुबेका छन् । पहिरोले केही घर र पसलमासमेत क्षति पुर्‍याएको बताइएको छ । पसलमा हिलो पसेको छ ।

सडक अवरुद्ध हुँदा जिल्लाबाट बाहिरिने र भित्रिने सवारी साधनहरु चल्न सकेका छैनन् । बसपार्कमा पार्किङ गरी राखिएका गाडीहरु नैग्रेगरले फसेका छन् ।manthali badi-tapaikokhabar manthali badi-tapaikokhabar manthali badi-tapaikokhabar manthali badi-tapaikokhabar manthali badi-tapaikokhabar manthali badi-tapaikokhabar manthali badi-tapaikokhabar manthali badi-tapaikokhabar manthali badi-tapaikokhabar manthali badi-tapaikokhabar

तस्विर -पुस्कर भट्टराई

प्रतिकृया दिनुहोस्

सम्बन्धित