चिकित्सा शिक्षा विधेयकमा सहमति नजुटेपछि संसद बैठक ११ गतेसम्मका लागि स्थगित | विमानस्थल निर्माणमा सरकारले सम्पूर्ण सहयोग उपलब्ध गराउने प्रधानमन्त्री प्रतिबद्धता | शिक्षामन्त्री भन्छन्, ‘चिकित्सा शिक्षा विधेयक परिमार्जन गर्न सकिन्छ तर फिर्ता हुँदैन’ | सेवा सूचारु गराउन माग गर्दै वीर अस्पतालमा प्रर्दशन, उपचारमा नर्फकिए आन्दोलन गर्ने चेतावनी | जुम्लामा डा.केसीका समर्थकमाथि प्रहरीको लाठी चार्ज, दर्जन भन्दा बढी घाइते | डा. केसीद्वारा काठमाडौं आउन अस्वीकार, समर्थहरुको प्रदर्शन भएपछि मुख्यमन्त्रीको टोली फर्किए | स्वयम्भूमा कन्टेनरको ठक्करबाट मोटरसाइकलमा सवार एक जनाको मृत्यु | रेष्टुराँमा आगलागी हुँदा ६० लाखको क्षति | देशभरका सरकारी अस्पतालमा डाक्टरको हडताल, आकस्मिक बाहेकका सेवा बन्द | प्रतिनिधिसभाको बैठक आज बस्दै, चिकित्सा शिक्षा विधेयक पेश गर्ने तयारी

१६ तस्विरमा मन्थलीको बाढी …

तपाईको खबर संवाददाता प्रकाशित : वैशाख ३१, २०७५ Big News, Flash News, मुख्य खबर, समाचार
manthali badi-tapaikokhabar

रामेछाप मन्थलीमा अविरल वर्षा बर्षाका कारण बाढीले बगाउँदा परीक्षा दिन गएका विद्यार्थी बगाएको छ ।

manthali badi-tapaikokhabar manthali badi-tapaikokhabar

मन्थली नगरपालिकाको भटौलीमा रहेको रुद्राक्षेश्वर मावि केन्द्रमा परीक्षा दिन जान लागेका मन्थली माविका विद्यार्थीहरुलाई खोलाले बगाएकामा चार जना पौडिएर निस्किन सफल भएका छन् । अन्य विद्यार्थीहरुलाई पनि खोलाले बगाएको हुनसक्ने आशंका स्थानीयबासीको छ । तर, प्रहरीले यसको पुष्टि गरिसकेको छैन । साथै बेपत्ताको खोजिकार्य जारि छ भने अन्य भेटिएका पाँच जनाको अबस्था भने खतरामुत रहेको छ ।

वर्षाले वस्ती डुबानमा परेको छ भने सडक अवरुद्ध हुँदा सवारी आवागमन प्रभावित भएको छ ।

manthali badi-tapaikokhabar manthali badi-tapaikokhabar manthali badi-tapaikokhabar

गएराति १२ बजदेखि शुरु भएको वर्षा अहिलेसम्म यथावत हुँदा मन्थलीको बसपार्क, मन्थली बजारको खाँदबारीलगायतका क्षेत्र डुबेका छन् । पहिरोले केही घर र पसलमासमेत क्षति पुर्‍याएको बताइएको छ । पसलमा हिलो पसेको छ ।

सडक अवरुद्ध हुँदा जिल्लाबाट बाहिरिने र भित्रिने सवारी साधनहरु चल्न सकेका छैनन् । बसपार्कमा पार्किङ गरी राखिएका गाडीहरु नैग्रेगरले फसेका छन् ।manthali badi-tapaikokhabar manthali badi-tapaikokhabar manthali badi-tapaikokhabar manthali badi-tapaikokhabar manthali badi-tapaikokhabar manthali badi-tapaikokhabar manthali badi-tapaikokhabar manthali badi-tapaikokhabar manthali badi-tapaikokhabar manthali badi-tapaikokhabar

तस्विर -पुस्कर भट्टराई

प्रतिकृया दिनुहोस्

सम्बन्धित