चिकित्सा शिक्षा विधेयकमा सहमति नजुटेपछि संसद बैठक ११ गतेसम्मका लागि स्थगित | विमानस्थल निर्माणमा सरकारले सम्पूर्ण सहयोग उपलब्ध गराउने प्रधानमन्त्री प्रतिबद्धता | शिक्षामन्त्री भन्छन्, ‘चिकित्सा शिक्षा विधेयक परिमार्जन गर्न सकिन्छ तर फिर्ता हुँदैन’ | सेवा सूचारु गराउन माग गर्दै वीर अस्पतालमा प्रर्दशन, उपचारमा नर्फकिए आन्दोलन गर्ने चेतावनी | जुम्लामा डा.केसीका समर्थकमाथि प्रहरीको लाठी चार्ज, दर्जन भन्दा बढी घाइते | डा. केसीद्वारा काठमाडौं आउन अस्वीकार, समर्थहरुको प्रदर्शन भएपछि मुख्यमन्त्रीको टोली फर्किए | स्वयम्भूमा कन्टेनरको ठक्करबाट मोटरसाइकलमा सवार एक जनाको मृत्यु | रेष्टुराँमा आगलागी हुँदा ६० लाखको क्षति | देशभरका सरकारी अस्पतालमा डाक्टरको हडताल, आकस्मिक बाहेकका सेवा बन्द | प्रतिनिधिसभाको बैठक आज बस्दै, चिकित्सा शिक्षा विधेयक पेश गर्ने तयारी

मोदी भ्रमणबारे ओलीलाई विश्वप्रकाशको प्रश्न, ‘नाकाबन्दीमा देखिएको राष्ट्रवाद खोइ ?’

तपाईको खबर संवाददाता प्रकाशित : वैशाख २७, २०७५ मुख्य खबर, राजनीति, समाचार
bishow-oli-tapaikokhabar-jpg

नेपाली कांग्रेसका प्रवक्ता विश्वप्रकाश शर्माले भारतीय प्रधानमन्त्री नरेन्द मोदीलाई नाकाबन्दी भुलेर गर्न लागिएको नागरिक अभिनन्दनको विरोध गरेका छन् । त्यतिमात्रै होइन, उनले मोदीको भ्रमणलाई लिएर प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीलाई ६ प्रश्न गरेका छन् । ट्वीट गर्दै विश्वप्रकाशले नेपालको सुरक्षा संयन्त्रप्रति भारतको संशय र नाकाबन्दीबारे ओलीले भुलबोध गरेको वा भुलेको भन्दै प्रश्न तेस्र्याएका छन् ।

विश्वप्रकाशले ट्वीटमार्फत गरेका ६ प्रश्न :

१. भ्रमण देशको कि प्रदेशको ?

२. भिन्न दुई भूगोलमा अभिनन्दन कति रास्ट्रीय ?

३.जनकपुरले देशको प्रतिनिधित्व गर्न मिल्दैन ?

४.भारतीय सैनिक उपस्थिति अतिक्रमण कि अविश्वास ?

५.नाकाबन्दीको भुल बोध गरिँदै कि भुल्दै ?

६. हाम्रा प्रमको रास्ट्रवाद कुन मञ्चमा सुकुला ?

प्रतिकृया दिनुहोस्

सम्बन्धित