दार्चुलामा भूकम्प गयो | नेकपाका ४४१ केन्द्रीय सदस्य बालुवाटारमा, भ्रष्टाचारविरुद्ध ओली र प्रचण्ड आक्रमक | नगर प्रमुख र कर्मचरीको विवादले नगरपालिकाको कामकाज ठप्प | बिप्लव समुह राज्य र संविधान विरोधीः गृहमन्त्री थापा | नेविसंघको आमन्त्रित सदस्यमा गुण्डा नाइकेको नाम परेपछि भाँडभौलो | हुकिङ गरी विद्युत चोरी गर्ने २० जना पक्राउ | कसैले रोइकराई गरेको भरमा अहिलेको सरकार ढल्दैन : प्रचण्ड | नेकपाले नै कम्युनिष्टको धरोहर मदन भण्डारीको अपमान गर्याे : विश्वप्रकाश शर्मा | जो दलित समुदायका सान हुन्, सगरमाथाको विजययात्रा | नेकपाको पहिलो बैठक आज, नागरिकतासहित उपस्थित हुन निर्देशन

मोदी भ्रमणबारे ओलीलाई विश्वप्रकाशको प्रश्न, ‘नाकाबन्दीमा देखिएको राष्ट्रवाद खोइ ?’

तपाईको खबर संवाददाता प्रकाशित : वैशाख २७, २०७५ मुख्य खबर, राजनीति, समाचार
bishow-oli-tapaikokhabar-jpg

नेपाली कांग्रेसका प्रवक्ता विश्वप्रकाश शर्माले भारतीय प्रधानमन्त्री नरेन्द मोदीलाई नाकाबन्दी भुलेर गर्न लागिएको नागरिक अभिनन्दनको विरोध गरेका छन् । त्यतिमात्रै होइन, उनले मोदीको भ्रमणलाई लिएर प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीलाई ६ प्रश्न गरेका छन् । ट्वीट गर्दै विश्वप्रकाशले नेपालको सुरक्षा संयन्त्रप्रति भारतको संशय र नाकाबन्दीबारे ओलीले भुलबोध गरेको वा भुलेको भन्दै प्रश्न तेस्र्याएका छन् ।

विश्वप्रकाशले ट्वीटमार्फत गरेका ६ प्रश्न :

१. भ्रमण देशको कि प्रदेशको ?

२. भिन्न दुई भूगोलमा अभिनन्दन कति रास्ट्रीय ?

३.जनकपुरले देशको प्रतिनिधित्व गर्न मिल्दैन ?

४.भारतीय सैनिक उपस्थिति अतिक्रमण कि अविश्वास ?

५.नाकाबन्दीको भुल बोध गरिँदै कि भुल्दै ?

६. हाम्रा प्रमको रास्ट्रवाद कुन मञ्चमा सुकुला ?

प्रतिकृया दिनुहोस्

सम्बन्धित