परराष्ट्रमन्त्री ज्ञवाली र सुष्मा स्वराजबीच भेटवार्ता | दोहोरो कर लगाइएको छैन : मन्त्री आङ्बो | नारायणगढ–मुग्लिन सडकखण्डको १७ किलोमा सडक भासिने क्रम जारी | निरपेक्ष गरीब अन्त्य गरेर अगाडि बढ्दैछौँ : अर्थमन्त्री खतिवडा | प्रतिनिधिसभा समितिका सभापतिको निर्वाचन भदौ १७ गते हुने | आजदेखी धुवाँ फाल्ने गाडी चलाउन नपाईने | १८ पटक ग्रामी अवार्ड विजेता अमेरिकी गायिकाको निधन | सिंहदरबार अगाडी नाङ्गै उभिएर बिरोध गर्ने लिम्बु पक्राउ (फोटो फिचर) | स्वरोजगार लघुवित्तको २० प्रतिशत शेयर, सिटि एक्सप्रेशको १६७ प्रतिशत हकप्रद खुल्यो | कलंकीको अण्डरपास आज खुलेन, अझै केही दिन लाग्ने

झापामा दमक गोल्डकप फुटबल प्रतियोगिता सुरु

तपाईको खबर संवाददाता प्रकाशित : वैशाख १९, २०७५ खेलकुद, मुख्य खबर, समाचार
jhapa gold cup-tapaikokhabar

झापाको दमकमा बुधबारदेखि दमक गोल्डकप फुटबल प्रतियोगिता सुरु भएको छ । वैशाख २८ गतेसम्म चल्ने प्रतियोगिताको बुधबार प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीले उद्घाटन गरेका हुन् ।

उद्घाटन खेलमा मदन भण्डारी स्पोर्टस् एकेडेमी विजयी भएको छ । उसले मोफसलको चर्चित टोली झापा ११ लाई ४–० गोलले पराजित गर्यो ।

विजेता मदन भण्डारी प्रतियोगिताको दोस्रो चरणमा पुगेको छ । बुधबारको खेलमा विजेता मदन भण्डारीका सौजन राई म्यान अफ द म्याच घोषित भए ।

उनले नगद ११ हजार रुपैयाँ प्राप्त गरे । प्रतियोगितामा बिहीबार आयोजक दमक नगरपालिकाको टिम र रुपन्देही ११ बीचको खेल हुनेछ । प्रतियोगिताको विजेताले नगद १३ लाख ११ हजार तथा उपविजेताले ६ लाख ११ हजार रुपैया प्राप्त गर्ने छन् ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

सम्बन्धित