परराष्ट्रमन्त्री ज्ञवाली र सुष्मा स्वराजबीच भेटवार्ता | दोहोरो कर लगाइएको छैन : मन्त्री आङ्बो | नारायणगढ–मुग्लिन सडकखण्डको १७ किलोमा सडक भासिने क्रम जारी | निरपेक्ष गरीब अन्त्य गरेर अगाडि बढ्दैछौँ : अर्थमन्त्री खतिवडा | प्रतिनिधिसभा समितिका सभापतिको निर्वाचन भदौ १७ गते हुने | आजदेखी धुवाँ फाल्ने गाडी चलाउन नपाईने | १८ पटक ग्रामी अवार्ड विजेता अमेरिकी गायिकाको निधन | सिंहदरबार अगाडी नाङ्गै उभिएर बिरोध गर्ने लिम्बु पक्राउ (फोटो फिचर) | स्वरोजगार लघुवित्तको २० प्रतिशत शेयर, सिटि एक्सप्रेशको १६७ प्रतिशत हकप्रद खुल्यो | कलंकीको अण्डरपास आज खुलेन, अझै केही दिन लाग्ने

को हुन् कस्तुप पन्त संग पिरती मिसाउने ? (भिडियो हेनुहोस )

तपाईको खबर संवाददाता प्रकाशित : वैशाख ९, २०७५ फिल्म-संगीत, भिडियो, मनोरञ्जन
kastup_tapaikokhabar,,

नेपाली गीत संगीतको क्षेत्रमा करिब एक दशक भन्दा लामो समयदेखि लागि परेका एक अब्बल र  सफल सर्जक तथा गायक हुन् कस्तुप पन्त जसले दर्जनौ लोकप्रियक सिर्जना स्रोता दर्शक माझ ल्याइ सकेका छन ।ति श्रीजना हरुले हरेक दर्शकको मन मस्तिष्कमा स्थान पाएका पनि छन्  ।

पछिल्लो समयपन्तको लय तथा शव्द सिर्जनामा नयाँ बर्षको अवसर पारेर उनले नयाँ गीत जवानीमा धक्का २ एल्बमको पिरती मिसाउने बजारमा ल्याएका छन।जुन सार्वजनिक भैसकेको छ । र सोहि अनुसारको दर्शकको प्रतिक्रिया समेत पाएको पन्त बताउछन यस भन्दा अगाडी सार्वजनिक भएको जवानीमा धक्कले समेत धेरै अवार्ड जितेको थियो भने सबैको मन जित्न सफल बनेको थियो ।

यस गीतमा चर्चित गायक राजेन्द्र सापकोटा र गायिका पूर्णकला बिसी ले आवाज दिएका  छन भने शंकर बिसी, प्रकास सपुत र चर्चित मोडेल रिना थापाले बेजोड अभिनय गरेका छन् भने सो भिडियोलाई निर्देशन भने शंकर बिसीले नै गरेका हुन् । सम्पुर्ण भिडियोको सम्पूर्ण पक्ष उत्कृष्ट रहेको छ बाकी यहाहरु भिडियो बाट हेर्न सक्नु हुने छ ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

सम्बन्धित