रसुवागढी–केरुङ रेलमार्ग : डीपीआरका लागि सम्झौता | नेपाल–चीनबीच १० वटा सम्झौता, थप चार विषयमा ‘लेटर अफ एक्सचेन्ज’ | नेपाली कम्युनिष्ट एकतालाई विश्वले साथ दिन्छः प्रधानमन्त्री | घरजग्गाको विवादमा दाजुले गरे भाइको हत्या | प्रधानमन्त्री ओलीले गरे स्कुल विभागको संग्रहालय अवलोकन | राजपाको महाधिवेशन आगामी वैशाखमा हुने | राष्ट्रपति ट्रम्पद्वारा आप्रवासी नागरिकसम्बन्धी नीतिमा परिवर्तन | ओली ज्यू काठमाण्डौं पुग्दा-नपुग्दा रेल पनि सङ्गै पुग्छ : चिनियाँ राष्ट्रपति सी | रेल्वे निर्माणबारे भोलि दुई देशबीच सम्झौता हुँदै | उरुग्वे विश्व कपको नकआउट चरणमा प्रवेश , स्वारेजको गोल

को हुन् कस्तुप पन्त संग पिरती मिसाउने ? (भिडियो हेनुहोस )

तपाईको खबर संवाददाता प्रकाशित : वैशाख ९, २०७५ फिल्म-संगीत, भिडियो, मनोरञ्जन
kastup_tapaikokhabar,,

नेपाली गीत संगीतको क्षेत्रमा करिब एक दशक भन्दा लामो समयदेखि लागि परेका एक अब्बल र  सफल सर्जक तथा गायक हुन् कस्तुप पन्त जसले दर्जनौ लोकप्रियक सिर्जना स्रोता दर्शक माझ ल्याइ सकेका छन ।ति श्रीजना हरुले हरेक दर्शकको मन मस्तिष्कमा स्थान पाएका पनि छन्  ।

पछिल्लो समयपन्तको लय तथा शव्द सिर्जनामा नयाँ बर्षको अवसर पारेर उनले नयाँ गीत जवानीमा धक्का २ एल्बमको पिरती मिसाउने बजारमा ल्याएका छन।जुन सार्वजनिक भैसकेको छ । र सोहि अनुसारको दर्शकको प्रतिक्रिया समेत पाएको पन्त बताउछन यस भन्दा अगाडी सार्वजनिक भएको जवानीमा धक्कले समेत धेरै अवार्ड जितेको थियो भने सबैको मन जित्न सफल बनेको थियो ।

यस गीतमा चर्चित गायक राजेन्द्र सापकोटा र गायिका पूर्णकला बिसी ले आवाज दिएका  छन भने शंकर बिसी, प्रकास सपुत र चर्चित मोडेल रिना थापाले बेजोड अभिनय गरेका छन् भने सो भिडियोलाई निर्देशन भने शंकर बिसीले नै गरेका हुन् । सम्पुर्ण भिडियोको सम्पूर्ण पक्ष उत्कृष्ट रहेको छ बाकी यहाहरु भिडियो बाट हेर्न सक्नु हुने छ ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

सम्बन्धित