राष्ट्रिय परिचयपत्र वितरण सुरु, पहिलो परिचयपत्र पाउने १०१ वर्षीया भगवतीदेवी | बसको ठक्करबाट साइकलमा सवार एक विद्यार्थीको मृत्यु | ‘ए’ डिभिजन लिग फुटबल : सङ्कटाद्वारा जावलाखेल पराजित | राष्ट्रिय वाणिज्य बैंकको चालू आर्थिक वर्षको तीन महीनामा १ अर्ब १२ करोड नाफा | नेकपाको सचिवालय बैठक मङ्सिर ६ मा, यी विषयहरुमा छलफल हुने | क्यालिफोर्निया डढेलो: मृत्यु हुनेको संख्या ७७ पुग्यो, ९९३ अझै बेपत्ता | छोरालाई सम्झिएर भावुक हुँदै प्रचण्डले भने, ‘सबैकोे साथले आफ्नो परिवार बिघटन हुनबाट जोगियो’ | प्रतिनिधिसभा अर्थ समितिको बैठक स्थगन | स्वास्थ्यमा समस्या देखिएपछि डा. केसी अस्पताल भर्ना | ‘ए’ डिभिजन लिग फुटबल : आज तीन खेल हुँदै
Nepal Mediciti Hospital Ad

‘थानेश्वर गौतम संगको सहकार्य रमाइलो भयो’ : प्रभा बर्तौला (भिडियो सहित )

तपाईको खबर संवाददाता प्रकाशित : चैत २४, २०७४ अन्तर्वार्ता, फिल्म-संगीत, भिडियो, मनोरञ्जन, साताका कलाकार
thaneswar_prava_tapaikokhabar

नेपाली सांगीतिक क्षेत्रका एक चर्चित गायक तथा गजलकार हुन थानेश्वर गौतम उनका थुप्रै गित तथा गजल हरुले बजारमा चर्चा कमाएका छन् बिर्सिएर श्रंगारमा गाजल लगाइनछेउ छ मा संग छ छमछम ति पाउजुहरु बजाएर नाच लगायत दर्जनौ गित हरु बजारमा छन् नेपाली सांगीतिक क्षेत्रमा सफल कलाकारका रुपमा चिनिएका गौतम नेपाल म्युजिक अवार्डमा बेस्ट सिंगर मेल बाट नोमिनेसन मा परेका छन।

त्यसैगरी उनि संगै सहकार्य गर्दै गरेकी गीतकार प्रभा बर्तौला संगै थानेश्वर गौतम संग तपाइको खबर डटकम संग छोटो मिठो कुराकानी गरेका छन् प्रभा बर्तौला पनि बेस्ट म्युजिक लिरिसिष्ट बाट नोमिनेसनमा परेको हुदा निकैनै खुसि भएको र अझै राम्रो कम गर्नको लागि जिम्मेवार थपिएको महशुस गरेको बताउछिन।

आफु नोमिनेसनमा परेको गित छ मा संग छ गित थानेश्वर पनि ले नै स्वर दिएका हुन् यसै क्रममा प्रभा थानेस्वर गौतम जी संगको सहकार्य निकै रमाइलो भएको बताउछिन बाकी कुराकानी भिडीयो मार्फत हेर्नुहोला।

प्रतिकृया दिनुहोस्

सम्बन्धित