मुलुकलाई रामेछापले दिएको योगदान कसैले भुल्न सक्दैन : प्रचण्ड | शेयर बजारमा आज सामान्य अङ्कले वृद्धि | वर्तमान सरकार पूरै सहकारीमैत्री छ : प्रधानमन्त्री | करको भार कम गर्न केही प्रणाली सच्याउन आवश्यक छ : मन्त्री आङ्बो | देवानी र अपराध संहिता सम्बन्धमा भ्रमपूर्ण प्रचार नगर्न प्रधानमन्त्री ओलीको आग्रह | राष्ट्रियसभा बैठकमा ‘अपराध पीडित संरक्षण विधेयक’ पेश | राष्ट्रियसभा बैठक : बाढीपहिरो पीडितलाई राहत उपलब्ध गराउन सरकारसँग माग | ओली र प्रचण्डले एकसय बढीलाई पार्टी प्रवेश गराए (फोटो फिचर) | ग्लोबल लघुबित्त र एनएमबी बैंकले १५ प्रतिशत बोनस सेयर दिने | मोटरसाईकल र स्कुटी सर्वाधिक जोखिममा, १ वर्षमा १९४ को मृत्यु

‘थानेश्वर गौतम संगको सहकार्य रमाइलो भयो’ : प्रभा बर्तौला (भिडियो सहित )

तपाईको खबर संवाददाता प्रकाशित : चैत २४, २०७४ अन्तर्वार्ता, फिल्म-संगीत, भिडियो, मनोरञ्जन, साताका कलाकार
thaneswar_prava_tapaikokhabar

नेपाली सांगीतिक क्षेत्रका एक चर्चित गायक तथा गजलकार हुन थानेश्वर गौतम उनका थुप्रै गित तथा गजल हरुले बजारमा चर्चा कमाएका छन् बिर्सिएर श्रंगारमा गाजल लगाइनछेउ छ मा संग छ छमछम ति पाउजुहरु बजाएर नाच लगायत दर्जनौ गित हरु बजारमा छन् नेपाली सांगीतिक क्षेत्रमा सफल कलाकारका रुपमा चिनिएका गौतम नेपाल म्युजिक अवार्डमा बेस्ट सिंगर मेल बाट नोमिनेसन मा परेका छन।

त्यसैगरी उनि संगै सहकार्य गर्दै गरेकी गीतकार प्रभा बर्तौला संगै थानेश्वर गौतम संग तपाइको खबर डटकम संग छोटो मिठो कुराकानी गरेका छन् प्रभा बर्तौला पनि बेस्ट म्युजिक लिरिसिष्ट बाट नोमिनेसनमा परेको हुदा निकैनै खुसि भएको र अझै राम्रो कम गर्नको लागि जिम्मेवार थपिएको महशुस गरेको बताउछिन।

आफु नोमिनेसनमा परेको गित छ मा संग छ गित थानेश्वर पनि ले नै स्वर दिएका हुन् यसै क्रममा प्रभा थानेस्वर गौतम जी संगको सहकार्य निकै रमाइलो भएको बताउछिन बाकी कुराकानी भिडीयो मार्फत हेर्नुहोला।

प्रतिकृया दिनुहोस्

सम्बन्धित