सप्तरीमा आगलागी हुँदा ६ घर जलेर नष्ट, १० लाख बराबरको क्षति | टुँडिखेल आसपासमा सार्वजनिक सवारी साधन रोकेर राख्न नपाउने, ‘पिक एण्ड ड्रप’ मात्रै गर्नुपर्ने | पुस १ गतेलाई कालो दिवसका रुपमा मनाइँदै | मन्दिरको प्रसाद खाँदा भारतमा ११ को मृत्यु, ९३ जना बिरामी | नेकपा सचिवालय बैठक : स्थायी समितिको कार्यसूची तय | कर्मचारी समायोजन अध्यादेश सच्याउनुपर्ने माग | चितवनमा छुट्टाछुट्टै दुर्घटनामा २ को मृत्यु, एकजना घाइते | नेकपाको स्थायी कमिटी बैठक धुम्बाराहीमा सुरु | एक सातामा ३ सय बढी ट्याक्सी चालक कारवाहीमा | संवैधानिक परिषद्द्वारा प्रधानन्यायाधीशको सुनुवाइका लागि पत्राचार
Nepal Mediciti Hospital Ad

‘बहुजन्ममितिधारी’ पराजुलीलाई ओलीको कटाक्ष, ‘एउटा मान्छे कति पटक जन्मन्छ ?’

तपाईको खबर संवाददाता प्रकाशित : फागुन ३०, २०७४ Big News, Flash News, मुख्य खबर
KP-Sharma-Oli-Jhalanath_tapaikokhabar

प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीले प्रधानन्यायधिश गोपाल पराजुलीको जन्ममितिको बारेमा विवाद हुनु निकै दुखद र लाजमर्दाे विषय भएको बताएकाछन् ।

बुधबार बालुवाटारमा जारी एमाले, माओवादी, फोरम र राजपाका सासंदलाई संबोधन गर्दै ओलीले पराजुलीको जन्ममिति फरक फरक भएको सत्यताप्रति असन्तुष्टी व्यक्त गरे । प्रधानमन्त्री ओलीले प्रधानन्यायधिश जस्तो उच्च पदमा पुगेको व्यक्तिको जन्ममिति र शैक्षिक प्रमाणपत्रबारे विवाद हुनु लाजमर्दाे कुरा भएको बताएका हुन् ।

ठूला मान्छेको जन्ममितिबारे कुरा नगरौँ भने पनि गर्नै पर्छ । इजलास प्रभावित भएको छ । ठूला मान्छेकै जन्ममितिको ठेगान छैन, दुई तीनवटा जन्ममिति हुनु विडम्बना हो । ओलीले भने ।

प्रधानन्यायाधिश पराजुलीलाई संकेत गर्दै ओलीले भने, “एउटा मान्छेको तीन चारवटा जन्ममितिको सर्टिफिकेट कसरी हुन्छ ? एउटा मान्छे एकपटक जन्मिन्छ, सबैखाले सर्टिफिकेट एउटै हुनुपर्छ ।”

 

प्रतिकृया दिनुहोस्

सम्बन्धित