रसुवागढी–केरुङ रेलमार्ग : डीपीआरका लागि सम्झौता | नेपाल–चीनबीच १० वटा सम्झौता, थप चार विषयमा ‘लेटर अफ एक्सचेन्ज’ | नेपाली कम्युनिष्ट एकतालाई विश्वले साथ दिन्छः प्रधानमन्त्री | घरजग्गाको विवादमा दाजुले गरे भाइको हत्या | प्रधानमन्त्री ओलीले गरे स्कुल विभागको संग्रहालय अवलोकन | राजपाको महाधिवेशन आगामी वैशाखमा हुने | राष्ट्रपति ट्रम्पद्वारा आप्रवासी नागरिकसम्बन्धी नीतिमा परिवर्तन | ओली ज्यू काठमाण्डौं पुग्दा-नपुग्दा रेल पनि सङ्गै पुग्छ : चिनियाँ राष्ट्रपति सी | रेल्वे निर्माणबारे भोलि दुई देशबीच सम्झौता हुँदै | उरुग्वे विश्व कपको नकआउट चरणमा प्रवेश , स्वारेजको गोल

झापाका सुनचाँदी व्यवसायी, जो आफ्नै साथीबाट मारिए

तपाईको खबर संवाददाता प्रकाशित : फागुन २९, २०७४ मुख्य खबर, समाचार
sajan-hatya-JHAPA-TAPAIKOKHABAR

झापा बिर्तामोडका सुनचाँदी व्यवसायी साजन मुखियाको हत्या उनकै साथीले गरेको खुलासा भएको छ ।

बिर्तामोडस्थित देवा ज्वेलर्सका सञ्चालक मुखियाको हत्या उनकै साथी ऋद्धिसिद्धि ज्वेलर्सका सञ्चालक पारसकुमार देवले गरेको खुलेको हो । झापा प्रहरीले आज पत्रकार सम्मेलन गरी ३९ वर्षीय देवसहित तीनजनालाई सार्वजनिक गरेको छ ।

पक्राउ पर्नेमा त्रिवेणी टोलका १९ वर्षीय दिपेश पौडेल र तेह्रथुमको छातेढुङ्गा ८ घर भई बिर्तामोड – ३ शैनिक मोड बस्दै आएका २३ वर्षीय चिरञ्जीवी ओली पनि छन् । पक्राउ परेका ओली ऋद्धिशिद्धि ज्वेलर्समा ‘वाउन्सर’को रुपमा कार्यरत रहेको बताइएको छ । गत फागुन २० गते श्रीमतीलाई बजार पुमार्केट पुगेर आउँछु भन्दै हिडेका मुखिया ९ दिनपछि मृत अवस्थामा फेला परेका थिए ।

यता सुन व्यवसायीको हत्याको विरोधमा आज विर्तामोड उद्योग वाणिज्य संघ र नेपाल सुनचाँदी व्यवसायी संघ झापाले बिर्तामोड बजार बन्द गराएका थिए ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

सम्बन्धित