गुडिरहेको माइक्रोमाथि ढुंगा खस्दा चालकको मृत्यु | सकारात्मक परिवर्तनका लागि अथक प्रयास गर्छौ: प्रधानमन्त्री ओली | चालक अनुमतिपत्रका लागि निःशुल्क ‘ट्रायल’ सेवा शुरु | पत्रकारको न्यूनतम पारिश्रमिक लागू गराउने जिम्मा सरकारको हो: सञ्चार राज्यमन्त्री | भक्तपुरमा घुस लिँदालिँदै गरेको अवस्थामा नासु पक्राउ | देउवा माथि सिंहको गम्भिर आरोप; भारतले नाकाबन्दी लगाउँदा मौन बस्नु ठूलो गल्ती | सिन्धुपाल्चोकको सिन्धुकोटमा बस दुर्घटना ५ जनाको मृत्यु | स्थानीय उपभोक्ताद्वारा उपमेयरमाथि हातपात | दई मोटरसाईकल ठोक्किदा एक जनाको मृत्यु, तीन जना घाइते | ताप्लेजुङको भ्यु प्वाइन्टमा एकाबिहानै भिषण आगलागी
nepal-music-award-2075-ad
Ruslan Long Ad

अमिताभ बच्चनको स्वास्थ्य स्थिति कम्जोर, यस्तो आयो खबर

तपाईको खबर संवाददाता प्रकाशित : फागुन २९, २०७४ अन्तर्राष्ट्रिय, शिक्षा-स्वास्थ्य, समाचार
amita bachhan -tapaikokhabar

भारतीय सञ्चारमाध्यमका अनुसार उनी सुटिङका क्रममा बलिउड अभिनेता अमिताभ बच्चन बिरामी परेका छन् ।

जोधपुरमा आफ्नो आगामी फिल्म ‘ठग्स अफ हिन्दुस्तान’ को सुटिङमा थिए । मंगलबार बिहान अमिताभले आफ्नो ब्लगमा आफ्नो स्वास्थ्य बिग्रिएको उल्लेख गरेका थिए ।

अमिताभ बिरामी भएको खबर आएपछि मुम्बईबाट डाक्टरहरुको टिम जोधपुर पुगेको थियो । उनीहरुले अमिताभ बसेको होटलमा पुगेर उनको स्वास्थ्य जाँच गरेका छन् । डाक्टरहरुको टोलीको नेतृत्व ग्यास्ट्रोलोजिस्ट जयन्त बार्बेले गरेका छन् ।

अमिताभ बिरामी भए पनि फिल्मको सुटिङ जारी राख्ने भएका छन् ।

यसैबीच अमिताभकी पत्नी जया बच्चनले श्रीमानको स्वास्थ्यका बारेमा प्रतिक्रिया दिएकी छिन् ।

 

प्रतिकृया दिनुहोस्

सम्बन्धित