गुडिरहेको माइक्रोमाथि ढुंगा खस्दा चालकको मृत्यु | सकारात्मक परिवर्तनका लागि अथक प्रयास गर्छौ: प्रधानमन्त्री ओली | चालक अनुमतिपत्रका लागि निःशुल्क ‘ट्रायल’ सेवा शुरु | पत्रकारको न्यूनतम पारिश्रमिक लागू गराउने जिम्मा सरकारको हो: सञ्चार राज्यमन्त्री | भक्तपुरमा घुस लिँदालिँदै गरेको अवस्थामा नासु पक्राउ | देउवा माथि सिंहको गम्भिर आरोप; भारतले नाकाबन्दी लगाउँदा मौन बस्नु ठूलो गल्ती | सिन्धुपाल्चोकको सिन्धुकोटमा बस दुर्घटना ५ जनाको मृत्यु | स्थानीय उपभोक्ताद्वारा उपमेयरमाथि हातपात | दई मोटरसाईकल ठोक्किदा एक जनाको मृत्यु, तीन जना घाइते | ताप्लेजुङको भ्यु प्वाइन्टमा एकाबिहानै भिषण आगलागी
nepal-music-award-2075-ad
Ruslan Long Ad

नेपाली राष्ट्रिय क्रिकेट टोली राजधानी हरारेमा

तपाईको खबर संवाददाता प्रकाशित : फागुन २९, २०७४ खेलकुद, समाचार
ICC nepali crecket toli-tapaikokhabar

आइसिसी विश्व क्रिकेट लिगमा जिम्बाव्बेको बुलावायोमा विश्व कप छनौट प्रतियोगिता खेलेको नेपाली राष्ट्रिय क्रिकेट टोली राजधानी हरारे पुगेको छ ।

समूह चरणका खेलपछि नेपाली टोली मंगलबार हरारे पुगेको हो । समुह चरणको चार खेल बुलावायो स्थित क्वीन्स स्पोटर्स क्लब र एथ्लेटिक्स क्लबमा खेलेको नेपालले पपुवा न्युगीनीयासँग प्ले अफ खेल हरारेस्थित ओल्ड हरारियन्स स्पोर्ट्स क्बलमा बिहीबार खेल्नेछ ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

सम्बन्धित