गुडिरहेको माइक्रोमाथि ढुंगा खस्दा चालकको मृत्यु | सकारात्मक परिवर्तनका लागि अथक प्रयास गर्छौ: प्रधानमन्त्री ओली | चालक अनुमतिपत्रका लागि निःशुल्क ‘ट्रायल’ सेवा शुरु | पत्रकारको न्यूनतम पारिश्रमिक लागू गराउने जिम्मा सरकारको हो: सञ्चार राज्यमन्त्री | भक्तपुरमा घुस लिँदालिँदै गरेको अवस्थामा नासु पक्राउ | देउवा माथि सिंहको गम्भिर आरोप; भारतले नाकाबन्दी लगाउँदा मौन बस्नु ठूलो गल्ती | सिन्धुपाल्चोकको सिन्धुकोटमा बस दुर्घटना ५ जनाको मृत्यु | स्थानीय उपभोक्ताद्वारा उपमेयरमाथि हातपात | दई मोटरसाईकल ठोक्किदा एक जनाको मृत्यु, तीन जना घाइते | ताप्लेजुङको भ्यु प्वाइन्टमा एकाबिहानै भिषण आगलागी
nepal-music-award-2075-ad
Ruslan Long Ad

उदित नारायणका छोरा आदित्य प्रहरीको फन्दामा

तपाईको खबर संवाददाता प्रकाशित : फागुन २९, २०७४ फिल्म-संगीत, समाचार
03-Udit-Aditya_tapaiko khabar.

बिस्व चर्चित मानिएका चर्चित गायक उदित नारायण झाका छोरा एवं गायक तथा नायक आदित्य नारायण झा प्रक्राउ परेका छन् । मुम्बईमा उनले चलाएको मर्सडिजले अटो रिक्सालाई ठक्कर दिँदा दुई जना घाईते भएका छन् । घटनालगत्तै आदित्य प्रक्राउ परेका थिए भने लगत्तै उनलाई घारैटीमा छाडिएको छ ।

आदित्यले ट्राफिक नियम पालना नगरेको भन्दै उनीबिरुद्ध मुद्धा दायर पनि गरिएको छ । उनको कारको ठक्करबाट चालक आईसियुमा रहेको स्रोतले बताएको छ।

प्रहरीका अनुसार आदित्यले स्पिडको कार चलाएको बताईएको छ । सापित फिल्मबाट डेब्यु गरेका आदित्यको पछिल्ला दिनहरुमा भईरहेको रवैयाको कारण उनी बिवादमा पनि आएका थिए ।

उनको यस्तो व्यवहारले उदितलाई समेत असर परिरहेको छ । आदित्यले यसअघि पनि एयरपोर्टमा कर्मचरीहरुसंग अभ«द व्यवहार गर्दे धम्की दिएका थिए । जसको कारण पनि उनी निकै आलोचित बन्न पुगेका थिए ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

सम्बन्धित