रसुवागढी–केरुङ रेलमार्ग : डीपीआरका लागि सम्झौता | नेपाल–चीनबीच १० वटा सम्झौता, थप चार विषयमा ‘लेटर अफ एक्सचेन्ज’ | नेपाली कम्युनिष्ट एकतालाई विश्वले साथ दिन्छः प्रधानमन्त्री | घरजग्गाको विवादमा दाजुले गरे भाइको हत्या | प्रधानमन्त्री ओलीले गरे स्कुल विभागको संग्रहालय अवलोकन | राजपाको महाधिवेशन आगामी वैशाखमा हुने | राष्ट्रपति ट्रम्पद्वारा आप्रवासी नागरिकसम्बन्धी नीतिमा परिवर्तन | ओली ज्यू काठमाण्डौं पुग्दा-नपुग्दा रेल पनि सङ्गै पुग्छ : चिनियाँ राष्ट्रपति सी | रेल्वे निर्माणबारे भोलि दुई देशबीच सम्झौता हुँदै | उरुग्वे विश्व कपको नकआउट चरणमा प्रवेश , स्वारेजको गोल

उदित नारायणका छोरा आदित्य प्रहरीको फन्दामा

तपाईको खबर संवाददाता प्रकाशित : फागुन २९, २०७४ फिल्म-संगीत, समाचार
03-Udit-Aditya_tapaiko khabar.

बिस्व चर्चित मानिएका चर्चित गायक उदित नारायण झाका छोरा एवं गायक तथा नायक आदित्य नारायण झा प्रक्राउ परेका छन् । मुम्बईमा उनले चलाएको मर्सडिजले अटो रिक्सालाई ठक्कर दिँदा दुई जना घाईते भएका छन् । घटनालगत्तै आदित्य प्रक्राउ परेका थिए भने लगत्तै उनलाई घारैटीमा छाडिएको छ ।

आदित्यले ट्राफिक नियम पालना नगरेको भन्दै उनीबिरुद्ध मुद्धा दायर पनि गरिएको छ । उनको कारको ठक्करबाट चालक आईसियुमा रहेको स्रोतले बताएको छ।

प्रहरीका अनुसार आदित्यले स्पिडको कार चलाएको बताईएको छ । सापित फिल्मबाट डेब्यु गरेका आदित्यको पछिल्ला दिनहरुमा भईरहेको रवैयाको कारण उनी बिवादमा पनि आएका थिए ।

उनको यस्तो व्यवहारले उदितलाई समेत असर परिरहेको छ । आदित्यले यसअघि पनि एयरपोर्टमा कर्मचरीहरुसंग अभ«द व्यवहार गर्दे धम्की दिएका थिए । जसको कारण पनि उनी निकै आलोचित बन्न पुगेका थिए ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

सम्बन्धित