सप्तरीमा आगलागी हुँदा ६ घर जलेर नष्ट, १० लाख बराबरको क्षति | टुँडिखेल आसपासमा सार्वजनिक सवारी साधन रोकेर राख्न नपाउने, ‘पिक एण्ड ड्रप’ मात्रै गर्नुपर्ने | पुस १ गतेलाई कालो दिवसका रुपमा मनाइँदै | मन्दिरको प्रसाद खाँदा भारतमा ११ को मृत्यु, ९३ जना बिरामी | नेकपा सचिवालय बैठक : स्थायी समितिको कार्यसूची तय | कर्मचारी समायोजन अध्यादेश सच्याउनुपर्ने माग | चितवनमा छुट्टाछुट्टै दुर्घटनामा २ को मृत्यु, एकजना घाइते | नेकपाको स्थायी कमिटी बैठक धुम्बाराहीमा सुरु | एक सातामा ३ सय बढी ट्याक्सी चालक कारवाहीमा | संवैधानिक परिषद्द्वारा प्रधानन्यायाधीशको सुनुवाइका लागि पत्राचार
Nepal Mediciti Hospital Ad

गुड्दा गुड्दैको कार पल्टियो, तीनजनाको मृत्यु

तपाईको खबर संवाददाता प्रकाशित : फागुन २९, २०७४ Flash News, मुख्य खबर, समाचार
accident_Tapaikokhabar

चितवनको चुम्लिङ्टारमा सोमबार राति कार दुर्घटना हुँदा एकजनाको ज्यान गएको छ भने अरु तीनजना घाइते भएका छन् ।

इच्छाकामना गाउँपालिकाको चुम्लिङटारमा राति साढे २ बजेतिर बा १२ च ४६१५ नम्बरको कार अनियन्त्रित भएर बाटो छेउका नालीमा पल्टिएको हो । दुर्घटनामा कारमा रहेका धादिङको जुँगेखोलाका २३ वर्षे सरोज सुवेदीको ज्यान गएको प्रहरीले जनाएको छ ।

दुर्घटनामा घाइते भएका कार चालकसहित तीनजनाको चितवन मेडिकल कलेजमा उपचार भइरहेको प्रहरीले जनाएको छ ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

सम्बन्धित