रसुवागढी–केरुङ रेलमार्ग : डीपीआरका लागि सम्झौता | नेपाल–चीनबीच १० वटा सम्झौता, थप चार विषयमा ‘लेटर अफ एक्सचेन्ज’ | नेपाली कम्युनिष्ट एकतालाई विश्वले साथ दिन्छः प्रधानमन्त्री | घरजग्गाको विवादमा दाजुले गरे भाइको हत्या | प्रधानमन्त्री ओलीले गरे स्कुल विभागको संग्रहालय अवलोकन | राजपाको महाधिवेशन आगामी वैशाखमा हुने | राष्ट्रपति ट्रम्पद्वारा आप्रवासी नागरिकसम्बन्धी नीतिमा परिवर्तन | ओली ज्यू काठमाण्डौं पुग्दा-नपुग्दा रेल पनि सङ्गै पुग्छ : चिनियाँ राष्ट्रपति सी | रेल्वे निर्माणबारे भोलि दुई देशबीच सम्झौता हुँदै | उरुग्वे विश्व कपको नकआउट चरणमा प्रवेश , स्वारेजको गोल

गुड्दा गुड्दैको कार पल्टियो, तीनजनाको मृत्यु

तपाईको खबर संवाददाता प्रकाशित : फागुन २९, २०७४ Flash News, मुख्य खबर, समाचार
accident_Tapaikokhabar

चितवनको चुम्लिङ्टारमा सोमबार राति कार दुर्घटना हुँदा एकजनाको ज्यान गएको छ भने अरु तीनजना घाइते भएका छन् ।

इच्छाकामना गाउँपालिकाको चुम्लिङटारमा राति साढे २ बजेतिर बा १२ च ४६१५ नम्बरको कार अनियन्त्रित भएर बाटो छेउका नालीमा पल्टिएको हो । दुर्घटनामा कारमा रहेका धादिङको जुँगेखोलाका २३ वर्षे सरोज सुवेदीको ज्यान गएको प्रहरीले जनाएको छ ।

दुर्घटनामा घाइते भएका कार चालकसहित तीनजनाको चितवन मेडिकल कलेजमा उपचार भइरहेको प्रहरीले जनाएको छ ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

सम्बन्धित