गुडिरहेको माइक्रोमाथि ढुंगा खस्दा चालकको मृत्यु | सकारात्मक परिवर्तनका लागि अथक प्रयास गर्छौ: प्रधानमन्त्री ओली | चालक अनुमतिपत्रका लागि निःशुल्क ‘ट्रायल’ सेवा शुरु | पत्रकारको न्यूनतम पारिश्रमिक लागू गराउने जिम्मा सरकारको हो: सञ्चार राज्यमन्त्री | भक्तपुरमा घुस लिँदालिँदै गरेको अवस्थामा नासु पक्राउ | देउवा माथि सिंहको गम्भिर आरोप; भारतले नाकाबन्दी लगाउँदा मौन बस्नु ठूलो गल्ती | सिन्धुपाल्चोकको सिन्धुकोटमा बस दुर्घटना ५ जनाको मृत्यु | स्थानीय उपभोक्ताद्वारा उपमेयरमाथि हातपात | दई मोटरसाईकल ठोक्किदा एक जनाको मृत्यु, तीन जना घाइते | ताप्लेजुङको भ्यु प्वाइन्टमा एकाबिहानै भिषण आगलागी
nepal-music-award-2075-ad
Ruslan Long Ad

आफ्नै फ्यानले खेलाडीलाई मैदानमै गएर कुटेपछि….

तपाईको खबर संवाददाता प्रकाशित : फागुन २८, २०७४ खेलकुद

विपक्षी टोलीका समर्थकले अर्को टोलीका खेलाडीमाथि आक्रमण गर्नुलाई खासै नौलो मान्न सकिदैन । किनकी, यस्तो घट्ना बेला–बेला भइरहन्छ । तर, खेलाडीलाई आफ्नै फ्यानले मैदानमा उत्रिएर कुटेको घट्नाले भने तहल्का पिटेको छ ।

घट्ना फ्रेन्च लिग वान फुटबल अन्तर्गत आइतबार बेलुका भएको खेलको हो । लिलेका फ्यानले मैदानमा गएर आफ्नो टिमका खेलाडीलाई भकुरेका छन् । यो खेलमा लिले मोन्टेलियरसँग १–१ को बराबरीमा रोकिएको थियो ।

खेलको अन्तिममा लिलेका फ्यान मैदानमा गएर आफ्ना केही खेलाडीलाई किक प्रहार गरेको टिभी फुटेजमा देखिएको छ । फ्रन्चे लिगका अधिकारीले यो घटनाका सम्बन्धमा अनुसन्धान सुरु भएको जनाएका छन् । पछिल्लो पटक सन् २०११ मा लिग वानको उपाधि जितेको लिले यो सिजन अंक तालिकामा पुछारबाट दोस्रो स्थानमा छ । उनीहरुले आक्रमण गर्नुको खास कारण पनि बाहिर आएको छैन ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

सम्बन्धित