रसुवागढी–केरुङ रेलमार्ग : डीपीआरका लागि सम्झौता | नेपाल–चीनबीच १० वटा सम्झौता, थप चार विषयमा ‘लेटर अफ एक्सचेन्ज’ | नेपाली कम्युनिष्ट एकतालाई विश्वले साथ दिन्छः प्रधानमन्त्री | घरजग्गाको विवादमा दाजुले गरे भाइको हत्या | प्रधानमन्त्री ओलीले गरे स्कुल विभागको संग्रहालय अवलोकन | राजपाको महाधिवेशन आगामी वैशाखमा हुने | राष्ट्रपति ट्रम्पद्वारा आप्रवासी नागरिकसम्बन्धी नीतिमा परिवर्तन | ओली ज्यू काठमाण्डौं पुग्दा-नपुग्दा रेल पनि सङ्गै पुग्छ : चिनियाँ राष्ट्रपति सी | रेल्वे निर्माणबारे भोलि दुई देशबीच सम्झौता हुँदै | उरुग्वे विश्व कपको नकआउट चरणमा प्रवेश , स्वारेजको गोल

फेक अन्तरवार्ताको सिकार बनिन् अनुष्का

तपाईको खबर संवाददाता प्रकाशित : फागुन २७, २०७४ फिल्म-संगीत, मनोरञ्जन
anushka-sharma-1-tapaikokhabar,,,

आजकाल मिडियामा बेला-बेला आउने झूटा गसिपले तथा अन्तरबार्ता हरु छाप्ने क्रम बढ्दो रहेको छ ,जसले गर्दा सेलिब्रिटीलाईमात्र हैन विभिन्न ब्यक्तित्वहरुको जिवनमा असर पार्ने गरेको छ । अहिले यस्तै, एक झुटो अन्तरवार्ताको शिकार भएकी छिन्, बलिउड नायिका अनुष्का शर्मा ।

आफूसँग कुरै नगरी एक बंगाली न्युजपेपरले अन्तरवार्ता छापिदिएको भन्दै अनुष्काले आपत्ति जनाएकी छिन् । अनुष्काले न्युज पेपरको कटिङ ट्वीट गर्दै भनेकी छिन् ‘एउटा रेपुटेड पत्रिकामा आफ्नो नक्कली अन्तरवार्ता देखेर हैरान छु ।’

उनले यो पनि भनेकी छिन् कि‘मैले ब्यक्तिगत जीवनको बारेमा आजसम्म मिडियामा यसरी कुरा गरेकी छैन ।’ अनुष्का अभिनित ‘परी’ अहिले प्रदर्शनमा आएको छ । बिराट कोहलीसँग विवाह भएपछि उनको यो पहिलो चलचित्र हो ।

मिडियामा बेला-बेला आउने झूटा गसिपले मात्रै हैन, अन्तरवार्ताले पनि सेलिब्रिटीलाई अप्ठ्यारो पार्ने गरेको छ । अहिले यस्तै, एक झुटो अन्तरवार्ताको शिकार भएकी छिन्, बलिउड नायिका अनुष्का शर्मा ।

आफूसँग कुरै नगरी एक बंगाली न्युजपेपरले अन्तरवार्ता छापिदिएको भन्दै अनुष्काले आपत्ति जनाएकी छिन् । अनुष्काले न्युज पेपरको कटिङ ट्वीट गर्दै भनेकी छिन् ‘एउटा रेपुटेड पत्रिकामा आफ्नो नक्कली अन्तरवार्ता देखेर हैरान छु ।’

उनले यो पनि भनेकी छिन् कि‘मैले ब्यक्तिगत जीवनको बारेमा आजसम्म मिडियामा यसरी कुरा गरेकी छैन ।’ अनुष्का अभिनित ‘परी’ अहिले प्रदर्शनमा आएको छ । बिराट कोहलीसँग विवाह भएपछि उनको यो पहिलो चलचित्र हो ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

सम्बन्धित