गुडिरहेको माइक्रोमाथि ढुंगा खस्दा चालकको मृत्यु | सकारात्मक परिवर्तनका लागि अथक प्रयास गर्छौ: प्रधानमन्त्री ओली | चालक अनुमतिपत्रका लागि निःशुल्क ‘ट्रायल’ सेवा शुरु | पत्रकारको न्यूनतम पारिश्रमिक लागू गराउने जिम्मा सरकारको हो: सञ्चार राज्यमन्त्री | भक्तपुरमा घुस लिँदालिँदै गरेको अवस्थामा नासु पक्राउ | देउवा माथि सिंहको गम्भिर आरोप; भारतले नाकाबन्दी लगाउँदा मौन बस्नु ठूलो गल्ती | सिन्धुपाल्चोकको सिन्धुकोटमा बस दुर्घटना ५ जनाको मृत्यु | स्थानीय उपभोक्ताद्वारा उपमेयरमाथि हातपात | दई मोटरसाईकल ठोक्किदा एक जनाको मृत्यु, तीन जना घाइते | ताप्लेजुङको भ्यु प्वाइन्टमा एकाबिहानै भिषण आगलागी
nepal-music-award-2075-ad
Ruslan Long Ad

नर्भिकका ‘लापर्बाह’ डाक्टर निलम्बित

तपाईको खबर संवाददाता प्रकाशित : फागुन २७, २०७४ मुख्य खबर, शिक्षा-स्वास्थ्य

देब्रे खुट्टाको शल्यक्रिया गर्नुपर्नेमा दाहिने खुट्टाको शल्यक्रिया गर्ने नर्भिक इन्टरनेसनल हस्पिटलका दुई चिकित्सक निलम्बनमा परेका छन् । नेपाल मेडिकल काउन्सिलको इथिकल कमिटीले छानबिनपछि उनीहरुलाई एक महिनाका लागि निलम्बन गरेको हो ।

चितवनकी ३२ वर्षीया विन्दु पौडेलको ११ फागुनमा देब्रे घुँडाको शल्यक्रिया गर्नुपर्नेमा नर्भिक अस्पतालका डा। प्रवीण नेपाल र डा। शैलज रञ्जितकारले दाहिने खुट्टाको अप्रेसन गरेका थिए । अब उनीहरूले एक महिनासम्म कुनै पनि चिकित्सकीय अभ्यास गर्न नपाउने काउन्सिलका रजिस्ट्रार डा. दिलीप शर्माले बताए । काउन्सिलको शनिबारको बोर्ड बैठकले चिकित्सकद्वयलाई कार्बाही गरेको हो ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

सम्बन्धित