गुडिरहेको माइक्रोमाथि ढुंगा खस्दा चालकको मृत्यु | सकारात्मक परिवर्तनका लागि अथक प्रयास गर्छौ: प्रधानमन्त्री ओली | चालक अनुमतिपत्रका लागि निःशुल्क ‘ट्रायल’ सेवा शुरु | पत्रकारको न्यूनतम पारिश्रमिक लागू गराउने जिम्मा सरकारको हो: सञ्चार राज्यमन्त्री | भक्तपुरमा घुस लिँदालिँदै गरेको अवस्थामा नासु पक्राउ | देउवा माथि सिंहको गम्भिर आरोप; भारतले नाकाबन्दी लगाउँदा मौन बस्नु ठूलो गल्ती | सिन्धुपाल्चोकको सिन्धुकोटमा बस दुर्घटना ५ जनाको मृत्यु | स्थानीय उपभोक्ताद्वारा उपमेयरमाथि हातपात | दई मोटरसाईकल ठोक्किदा एक जनाको मृत्यु, तीन जना घाइते | ताप्लेजुङको भ्यु प्वाइन्टमा एकाबिहानै भिषण आगलागी
nepal-music-award-2075-ad
Ruslan Long Ad

2,055 people commit suicide in Mongolia

तपाईको खबर संवाददाता प्रकाशित : फागुन २३, २०७४ English
sucie_tapaikokhabar,,

A total of 2,055 Mongolians committed suicide in 2012-2016, most of them were male, a recent survey showed.

According to the survey on suicide by the General Prosecutor’s Office of Mongolia, 84 percent of the suicides were male.

Several circumstances led to the suicide, including unemployment, domestic disputes, relationship problems, and financial problems.

The East Asian country with a population of just over three million is one of the most suicidal countries in the world, with 28.1 suicides per 100,000 people, according to a 2015 report from the World Health Organization. Enditem

प्रतिकृया दिनुहोस्

सम्बन्धित