सप्तरीमा आगलागी हुँदा ६ घर जलेर नष्ट, १० लाख बराबरको क्षति | टुँडिखेल आसपासमा सार्वजनिक सवारी साधन रोकेर राख्न नपाउने, ‘पिक एण्ड ड्रप’ मात्रै गर्नुपर्ने | पुस १ गतेलाई कालो दिवसका रुपमा मनाइँदै | मन्दिरको प्रसाद खाँदा भारतमा ११ को मृत्यु, ९३ जना बिरामी | नेकपा सचिवालय बैठक : स्थायी समितिको कार्यसूची तय | कर्मचारी समायोजन अध्यादेश सच्याउनुपर्ने माग | चितवनमा छुट्टाछुट्टै दुर्घटनामा २ को मृत्यु, एकजना घाइते | नेकपाको स्थायी कमिटी बैठक धुम्बाराहीमा सुरु | एक सातामा ३ सय बढी ट्याक्सी चालक कारवाहीमा | संवैधानिक परिषद्द्वारा प्रधानन्यायाधीशको सुनुवाइका लागि पत्राचार
Nepal Mediciti Hospital Ad

प्रधानमन्त्री ओलीको एउटा निर्णयमा देउवा खुसी भए, भने ‘सहयोग गर्छाै’

तपाईको खबर संवाददाता प्रकाशित : फागुन २२, २०७४ Big News, Flash News, मुख्य खबर, समाचार
sher_tapaikokhabar

प्रमुख प्रतिपक्षी दल नेपाली कांग्रेस सभापति शेरबहादुर देउवाले केपी शर्मा ओली नेतृत्वको सरकारले संविधान संशोधनका गर्न लागेको कुरामा आफु खुसी रहेको र कांग्रेसको पनि सहयोग रहने बताएका छन् । मंगलबार संसद बैठकमा समय लिएर देउवाले संविधान संशोधनमा सहयोग गर्न कांग्रेस तयार रहेको बताएका हुन् ।

आफू नेतृत्वको सरकारले संविधान संशोधन विधेयक ल्याउँदा ‘राष्ट्रहीत विपरीत’ भएको भन्दै अवरोध गरेको एमाले हाल संविधान संशोधनमा सकारात्मक बन्नु खुसीको कुरा भएको देउवाको प्रतिक्रिया छ।

‘हामीले संशोधन गर्न खोजेका थियौँ। तर भएन’, देउवाले भने,’अहिले संशोधन गर्न खोजेको सुनेको छौँ। खुसी भएको छु। सफलता मिलोस्। सहयोग गर्ने विश्वास दिलाउन चाहन्छौँ।’

कांग्रेसको नेतृत्वमा सुरु भएको शान्ति प्रक्रिया सम्पन्न हुन बाँकी रहेको बताउँदै सभापति देउवाले त्यसमा आफ्नो दलको पूर्ण सहयोग रहने प्रतिबद्धता व्यक्त गरे।

प्रतिकृया दिनुहोस्

सम्बन्धित