रसुवागढी–केरुङ रेलमार्ग : डीपीआरका लागि सम्झौता | नेपाल–चीनबीच १० वटा सम्झौता, थप चार विषयमा ‘लेटर अफ एक्सचेन्ज’ | नेपाली कम्युनिष्ट एकतालाई विश्वले साथ दिन्छः प्रधानमन्त्री | घरजग्गाको विवादमा दाजुले गरे भाइको हत्या | प्रधानमन्त्री ओलीले गरे स्कुल विभागको संग्रहालय अवलोकन | राजपाको महाधिवेशन आगामी वैशाखमा हुने | राष्ट्रपति ट्रम्पद्वारा आप्रवासी नागरिकसम्बन्धी नीतिमा परिवर्तन | ओली ज्यू काठमाण्डौं पुग्दा-नपुग्दा रेल पनि सङ्गै पुग्छ : चिनियाँ राष्ट्रपति सी | रेल्वे निर्माणबारे भोलि दुई देशबीच सम्झौता हुँदै | उरुग्वे विश्व कपको नकआउट चरणमा प्रवेश , स्वारेजको गोल

दुर्घटनाको विरोधमा राजमार्ग बन्द, लास समेत सडकमै

तपाईको खबर संवाददाता प्रकाशित : फागुन १८, २०७४ मुख्य खबर, समाचार
kanchanpura_tapaikokhabar

विहिवार राति कञ्चनपुरमा भएको दुर्घटनामा एक जनाको मृत्यु भएको छ । महेन्द्रराजमार्गको महेन्द्रनगर –गड्डाचौकी सडक खण्डको वनगाउमा राती दुर्घटना भएको थियो ।

भारत वाट गड्डाचौकी नाका हुदै महेन्द्रनगर वजार आउदै गरेको यु.के ०३ ७१०१ भारतिय नम्वर प्लेटको कारले कुल्चिदा भिमदत्त नगरपालिका वार्ड न. ६ का ४५ वर्षिय मोहन चन्दको घटना स्थलमै मृत्यु भएको हो ।

जिप र जिपमा सवार ३ जनालाई प्रहरीले नियन्त्रणमा लिएको र चालक फरार रहेको छ भने चालकको खोजी गर्न महेन्द्रनगर आसपास क्षेत्र र सिमा क्षेत्रमा चेक जाच कडा गरएिको जिल्ला प्रहरी कार्यालय कञ्चनपुरका प्रहरी प्रवक्ता प्रहरी नायव उपरिक्षक ज्ञान बहादुर सेटिले बताए ।उता मृतकका आफन्तले गड्डाचौकी भन्सार वाट आनावस्यक रुपमा जति वेला पनी भारतिय गाडिहरुलाई सुविधा दिई नेपाल प्रवेश गराउने गरेका कारण रातिको समयमा दुर्घटना भईरहेको भन्दै विरोध गरीरहेका छन ।

साझ ६ बजे पछि भारतिय गाडिहरुलाई नेपाल प्रवेसका लागी सुविधा नदिने कानुनी प्रावधान रहेको छ । मृतकका आफन्तले फरार रहेका चालक लाई पक्राउ गरी क्षतिपुर्तिको माग गर्दै लास लाई समेत नउठाई राजमार्ग अवरुद्ध गरेपछि यातायात प्रभावित भएको छ । काठमाडौं, पोखरा लगायतका ठाउवाट दिल्ली जाने बस र यात्रु समेत राजमार्गमै अलपत्र परेका छन ।जिल्ला प्रहरी कार्यालय कञ्चनपुर का प्रहरी नायब उपरिक्षक ज्ञान ब। सेटी ले पिडित परिवारलाई उचित क्षतिपुर्ति दिने र अपराधिलाई छिट्टै पक्राउ गरी कार्वाही थालिने वताउदै छिट्टै अवरुद्ध राजमार्ग खोल्ने बताए ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

सम्बन्धित