सप्तरीमा आगलागी हुँदा ६ घर जलेर नष्ट, १० लाख बराबरको क्षति | टुँडिखेल आसपासमा सार्वजनिक सवारी साधन रोकेर राख्न नपाउने, ‘पिक एण्ड ड्रप’ मात्रै गर्नुपर्ने | पुस १ गतेलाई कालो दिवसका रुपमा मनाइँदै | मन्दिरको प्रसाद खाँदा भारतमा ११ को मृत्यु, ९३ जना बिरामी | नेकपा सचिवालय बैठक : स्थायी समितिको कार्यसूची तय | कर्मचारी समायोजन अध्यादेश सच्याउनुपर्ने माग | चितवनमा छुट्टाछुट्टै दुर्घटनामा २ को मृत्यु, एकजना घाइते | नेकपाको स्थायी कमिटी बैठक धुम्बाराहीमा सुरु | एक सातामा ३ सय बढी ट्याक्सी चालक कारवाहीमा | संवैधानिक परिषद्द्वारा प्रधानन्यायाधीशको सुनुवाइका लागि पत्राचार
Nepal Mediciti Hospital Ad

नयाँ शक्ति नेपालका उम्मेद्वार को कहाँबाट (नामावलीसहित)

तपाईको खबर संवाददाता प्रकाशित : कात्तिक १७, २०७४ मुख्य खबर, राजनीति

डा. बाबुराम भट्टराई नेतृत्वको नयाँ शक्ति पार्टी नेपालले दोस्रो चरणको प्रतिनिधि र प्रदेशसभामा उम्मेदवारी दिएको छ ।

नयाँ शक्तिले दोस्रो चरणका चुनाव हुने ४५ जिल्ला मध्ये ३८ जिल्लामा उम्मेदवारी दिएको छ ।

प्रतिनिधि र प्रदेशसभामा कहाँबाट कसको उम्मेदवारी ?

प्रतिकृया दिनुहोस्

सम्बन्धित