बागलुङमा श्रीमानको लठ्ठी प्रहारबाट श्रीमतीको मृत्यु | यस वर्षको दशैँको साइत सार्वजनिक | विस्फोटनमा परी अफगानिस्तानमा आठ बालबालिका मारिए | बढ्दै गएको महिला हिंसाको विरोधमा भोलिबाट देशभर आन्दोलन गर्ने | जथाभावी फोहर फाल्ने नागरिकको पहिचान गरेर बढी कर लगाउनुपर्छ : मन्त्री पण्डित | जनताको विश्वास र भरोसामा तलमाथि हुन दिइने छैन : प्रधानमन्त्री ओली | सरकारलाई पूर्वमहामन्त्री सिंहको सुझाव, ‘जनताका निम्ति परिणाममुखी काम गर्नुप-यो’ | अमेरिकामा गोली हानी एक नेपालीसहित तीनको हत्या, एक नेपाली घाइते | नेपालमा अश्लील सामग्री तथा पोर्न साइट बन्द गरिँदै | दुई मोटरसाइकल आपसमा ठोक्किँदा एकको मृत्यु, एक घाइते
Nepal Mediciti Hospital Ad

नयाँ शक्ति नेपालका उम्मेद्वार को कहाँबाट (नामावलीसहित)

तपाईको खबर संवाददाता प्रकाशित : कात्तिक १७, २०७४ मुख्य खबर, राजनीति

डा. बाबुराम भट्टराई नेतृत्वको नयाँ शक्ति पार्टी नेपालले दोस्रो चरणको प्रतिनिधि र प्रदेशसभामा उम्मेदवारी दिएको छ ।

नयाँ शक्तिले दोस्रो चरणका चुनाव हुने ४५ जिल्ला मध्ये ३८ जिल्लामा उम्मेदवारी दिएको छ ।

प्रतिनिधि र प्रदेशसभामा कहाँबाट कसको उम्मेदवारी ?

प्रतिकृया दिनुहोस्

सम्बन्धित